2737
2734
عنوان

رابطه به همسرم که هنوز نشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیا قبلشم داشتن و ازدواج کردن تو الان مشکلت دقیقا از نظر چیه شرعی؟یا بعده رابطه میترسی بره

نه مطمئنم ولم نمیکنه بعد رابطه چون پدر و مادرش هم در جریان هستن یا خواهرش ولی خب من مشکلم اینه یه وقت زشت نباشه از این استرس ها و عذاب وجدان ها 

کوچول موچولو اقامونم 🙈😍
2728
عزیزم اگه نمیخوای از دستش بدی حتی نزار دستت رو بگیره .رابطه داشته باشی مطمعن باش دلت میکنه پسرا دنبا ...

من به کسی توصیه نمیکنم که قبل از عقد رابطه داشته باشه، اما حرف شما هم صد درصد نیست. من و همسرم قبل از عقد رابطه داشتیم، الانم ازدواج کردیم، هیچ وقت هم سرکوفت و چیزی نبوده. 

میدونم ولی دلیلشو نمیفهمم چرا 

خوب شاید فکر کنه زیادی لارجی و هزارتا وصله بعدا بهت بچسبونه .اخه پسرا خودشون هم به قصد ازدواجی بودن خودشون مطمئن نیستند این رو میکنن بهانه.حداقل ادم رابطه نداشته باشه غصه نمیخوره

2738
من به کسی توصیه نمیکنم که قبل از عقد رابطه داشته باشه، اما حرف شما هم صد درصد نیست. من و همسرم قبل ا ...

همه مثل هم نیستن گلم بعضیا واقعا قصد سو استفاده از دختر رو دارن

نه مطمئنم ولم نمیکنه بعد رابطه چون پدر و مادرش هم در جریان هستن یا خواهرش ولی خب من مشکلم اینه یه وق ...

حالا چه اصراریه قبل از  عقدرابطه داشته باشین

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
همه مثل هم نیستن گلم بعضیا واقعا قصد سو استفاده از دختر رو دارن

میدونم عزیزم، منم واسه همین همیشه به همه میگم رابطه رو بذارین برای بعد از عقد. اما چون شما جمع بستین، گفتم همیشه هم اینطور نیست. خصوصا این روزا که طرز تفکر آدمها یکم فرق کرده. 

رابطه جنسی قبل ازدواج مسیر عشقو منحرف میکنه

در مسیر عشق اگه رابطه جنسی اتفاق بیفته مسیر عشقو منحرف یا متوقف میکنه واگه با مردی بری بیرون تو نامزدی بگه بهت باید رابطه جنسی داشته باشیم

تو مطلقااااا باید مخالفت کنی اگر بخوادت میگه باشه بعد ازدواج واگر نخوادت میره پی کارش و چه بهتر

مرد با چندماه رابطه جنسی نداشتن نه مریض میشه نه میمیره

اگه این راه باز شه که پس ازدواج میخوایم برای چی؟ همه برن با هم بخوابن

اخه عزیز واقعیتو مبنا کار قرار بده

تو بعنوان یه دختر اگه بخوای خودتو دراختیار پسری قرار بدی تا رابطه جنسی داشته باشیم بعدا عقد کنیم باید 100 ها نفر بخوابی 

حرفم اینه که پسری که هنوز تو اشنایی با تو هست اگه مررررد باشه دنبال کسی خواهد بود که بتونه همدمش باشه مرهمش باشه مادر بچه هاش باشه اطمینان داشته باشه این دختر با کسی نخوابیده وبعد من بهم خیانت نمیکنه نو فراز وفرود زندگیم باهام هست

اگه همچین پسری باشه اگه بهش برای رابطه جنسی قبل عقد مخالفت کنی خوشحالم میشه

متاسفانه جامعه ما صداقت توش کمه انسانیت نمیگم نیس اما کمه پس مطلقا مخالفت کن و دچار سیاه بازی نشو

نه مطمئنم ولم نمیکنه بعد رابطه چون پدر و مادرش هم در جریان هستن یا خواهرش ولی خب من مشکلم اینه یه وق ...

خب ب این ربطی نداره ک چون همه میدونن پس صد در صد ازدواج میکنین این اشتباهه محضه .از یک طرف باید ببینی چرا پس نمیتونه بیاد جلو

خدایا شُکرت❤🧿

شما هیچ وظیفه ای در قبال این آقا نداری که نیازشو رفع کنی امیدوارم اینکارو نکنی 😶

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706