2733
2734
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید 🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2702 بازدید | 529 پست
بابا دیدم داری شروع میکنی گفتم بت بگم ک حواسم هس😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

ژینا لایکت نمیکنم امشب 

تگ بارون شدی تو این تاپیک 😂😂😂😂

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

@royajony    

عنتر تگ نمیشی چرا 😒

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@کاپ_کیک_عصبانی       مهربون منه😂

2731
2738
زن زندگی فقط خودت😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ای وای جانی  من غشششششششش😍😍😍😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
@ژیناگلمن   @بانوی_عاشششق    

مرس مرس جانا🤍

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
@ژیناگلمن   ژینا با اختلاف زیاد، فعلا اسکار محبوبیت تو دستای خودته😎😎😎🥰🥰🥰

قربون شکلت برم ن بابا چ حرفیع😂

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706