2733
2739
ببین دوست پسرت ازت درخواست فیلم بد کرده بعد شما واسش غذا میپزی؟ چرا برای خودت ارزش قائل نیستی

وای این همونه؟😑😶

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
عزیزم اون قضیه مال قبلا غذا واسه قبلا بود

اگه این همون ادمه حتما باهاش بهم بزن، با یه ادم درست دوست شو، ادم واسه دوستش غذا بپزه ایرادی نداره ولی طرف باید ارزششو داشته باشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یه بار چندسال پیش مامانم سیب گلاب گرفته بود، چنتاشو جمع کردم از اون کوچولو موچولوها که خوشگلن اندازه گردوان گذاشتم داخل یه ظرف خوشگل روشو یه پاپیون چسبوندم دادمش به دوست پسرم، اونم برده بود با پسرداییش خورده بودن یک حالی کرده بود میگفت خیلی چسبید بهمون😢

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

همه تایپکات راجب دوسپسرته 

فهمیدیم دوس پسر داری باو 

😐🚶‍♀️

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

عزیزم شماها نرمالین شماها خوبین من دیونه ام من ساده ام خوبی کردن اسمش سادگیه انقدم بگین تا خسته بشین من کار خودمو میکنم حتی اگ راهش بد باشه، تموم به جای این کارا با حرف زدناتون دل آدما نشکنید💔🙂بای

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔