2737
2734

سلام دوستان حالتون خوبه میخواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید من گاهی یه سری غذا ها رو توی لیست برنامه کالری شماری پیدا نمیکنم شما وقتی این اتفاق میفته چیکار میکنید؟ مقدار کمی میخورید ؟ بعد اینکه اگه دلتون میخواد عکس های قبل و بعد لاغریتونو بذارید انگیزه بشه برامون ممنونم 😍😘

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂
موادشو جداجدا بزن تاپیکای بامدادخمار بخون تاپیک انگیزه و .....

مرسی عزیز دلم ، من ۶۸ کیلو ام قدمم ۱۷۰ هست چربیای قلمبه ندارم اما درصد چربی بدنم بالاس توی قسمت پهلو و ران بنظرت یعنی میشه واقعا همشون آب شن ؟ 

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
باید ورزش کنی حتتتما آپ ورزشی دانلود کن از نت کنار رژیم ورزش کن

مرسی گلم امیدوارم موفق باشی 😘

باید ورزش کنی حتتتما آپ ورزشی دانلود کن از نت کنار رژیم ورزش کن

یه سوال دیگه داشتم گلم ، حس میکنم درحین لاغر شدن بارژیم ، ورزش زیاد تاثیر نداره برای لاغر کردن چربی کنار با سن و ران اینطوریه واقعا شما ک سابقشو دارین ؟؟