2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وزن کم کردن سخته ولی شدنیه نگه داشتنش خیلی از کم کردن سخت تره من تو یه ماه دو کیلو کم کردم با کالری شماری بعد باردارشدم و دوماهه سقط کردم الان دوباره اضافه کردم  

خدایا شکرت
2728
کالری شماری همت کنی توی دو سه ماه ۸ تا ۱۱ کیلو میتونی کم کنی البته سه ماه

من ی هفتس کالری شماری میکنم

اما هر کالری شماری کالری هرچیزو ی چی زده

مثلا کالری شماره زیره .خرما رو زده ۲۳

باز بشقاب زده۲۰

مانکنم نصب کردم اون باز انگار خیلی کم میده کالری رو 

حالاموندم باکدوم پیس برم

کدوم دقیقتر بنظرتون

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
2738
خیلی سخته باردار بشی و سقط کنی😔😔😔

اره عزیزم باورتون میشه باوجودی که دوماهه باردار بودم و تازه یه دختر۳و نیم ساله هم داشتم رفته بودم لباسم براش خریده بودم کلا بچه دوست دارم

خدایا شکرت
اره عزیزم باورتون میشه باوجودی که دوماهه باردار بودم و تازه یه دختر۳و نیم ساله هم داشتم رفته بودم لب ...

خدا رو شکر یکی رو داشتی حالا وقت واسه بعدی زیاده عزیزم

کالری شماری همت کنی توی دو سه ماه ۸ تا ۱۱ کیلو میتونی کم کنی البته سه ماه

فقط کالری شماری کردی واقعا؟ منم دارم میکنم جون کندم دوکیلو کم کردم. فرمولت چیه؟ چیا نمیخوری چیا میخوری.آخه تو همین کالری شماری بعضیا میگن نون نمیخوریم کلا. من پنح کیلو دیگه اضاف دارم

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

وای عزیزم منم ۷۹ دارم سکته میکنم فکرمیکنم نمیتونم لاغر کنم😭😭😭چیکار کردی

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2706