2737
2739
همین الان داداشمو زدم 😂😂😂

بیچاره چند سالشه.... یهو وحشی میشی میفتی به جونش😂

ما که مثل بعضیا  ۹۹.۹.۹ نزاییدیم که لاکچری بشیم😩🤔😞، گفتیم حداقل یه کاربری لاکچری درست کنیم بمونه یادگاری مثلا... علی برکت الله☺️
خخخخ نه اون میگه من برم بزنمش

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره  کوچیک که بودم دختر عموم لجمو درمیاورد منم  میزدمش و فرار میکردم مامانم میگه عموت و زن عموت و پسرعموت و   خلاصه  کل خانواده شون  دنبالت میدویدن  😂 اما تو سریع خودتو مینداختی داخل خونه بابابزرگت دیگه جرات نمیکردن بزننت 😁

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2728

دعوای لفظی بیرون چندبار داشتم چون به شدت روی آداب اجتماعی حساسم 

یه بارم تو حال خودم نبودم همسرمو زدم😶پشیمونم

یه بارم یه آقای سیریشی مزاحمم شد بهش اخطار دادم نرفت منم با اسپره فلفل ازش پذیرایی کردم😄

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
2738
پاسخ با واکنش فرق داره انسان پاسخ میده حیوان واکنش نشون میده 

بابا تاپبک فانه الان تو داری رعوا درست میکنی خوبه؟اه یکم جنبه داشته باشید 

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
یعنی با طرف حرف نمیزنی؟

وقتی عصبانیم در لحظه سکوت میکنم اروم شدم میرم حرف میزنم یا حل میشه یا طرفو میبوسم میزارم کنار .واسه همینم من با شوهرم تاحالا نشده قهر باشیم چون سکوت میکنیم و این کمک میکنه تو دعوا چیز بدی نگیم که نشه جمعش کرد ...بارها هم نمیتونیم همو متقاعد کنیم ولی دوراه مجزا پیش میگیریم

الان توی نی نی سایت اکثرا میگن نه دعوا نکردیم ولی توی همین سایت با نوشته هاشون میخوان همو بخورن چه برسه بزنن، یک عده که توی امضا شون دعوا دارن اصلا

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

من تاپیک زدم میخواستم ویژگی های اخلاقی مادر شوهرم رو بگم که چقدر مهربون و دوست داشتنیه،گفتم این همه بدگویی مادر شوهرای بدبخت میشه بذار یبار خوبی شون گفته بشه ولی نتم قطع شد وقتی وصل شد دیدم یک مشت مزخرف گفتن از نوشتن تاپیک پشیمون شدم اصلا

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

یه دختره تو فامیل هست باهاش خیلی لجم یعنی یه روز انقدر زدمش که اخر پیراهنش پارع شد😂😂😂😂😂😂

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2706