2733
2734

با تنها افرادی ک کتک کاری داشتم،داداشام بودن، البته مال قبله، دبیرستان و راهنمایی بودم🤪🤪🤪

ی بارم کلاس پنجم ابتدایی بودم، داداش کوچیکم 4 سالش بود، ی دختر و داداش کوچیکش، داشتن داداشمو کتک میزدن، من تو حیاط بودم، یهو صدا جیغ و گریه داداشم اومد، پریدم تو کوچه، هیچی دیگ چشمتون روز بد نبینه، تا تونستم دختر رو زدم، موهاشو گرفته بودم تو دستم، هرزگاهیم گازش میگرفتم بچه پررو رو.. داداشم قربونش برم، داداششو میزد🤪🤪🤪😁😁😁😁

خیلییی باحال بود، تنها لحظه ای ک هیچ وقت پشیمون نشدم ازش. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرگز نشده بزنم چون کنترلم زیاده رو خودم  دعوا بله ولی اونم چندین ساله سکوت میکنم

یعنی با طرف حرف نمیزنی؟

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
2728

نه اهل دعوا نیستم....مجردی با آبجیم دعوام میشد فقط کتک میخوردم... اخرین بار دوم دبیرستان منو زد

ما که مثل بعضیا  ۹۹.۹.۹ نزاییدیم که لاکچری بشیم😩🤔😞، گفتیم حداقل یه کاربری لاکچری درست کنیم بمونه یادگاری مثلا... علی برکت الله☺️
الان چی؟😂

همین الان داداشمو زدم 😂😂😂

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
نه اهل دعوا نیستم....مجردی با آبجیم دعوام میشد فقط کتک میخوردم... اخرین بار دوم دبیرستان منو زد

😂😂😂😂😂😂

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2740
اها پس فحش میدی یعنی؟

نه بخدا فحشم نمیدم 😂فقط غر غر صدامم بالا نمیبرم شوهرم میگه صداتو بالا نبر😂😂😂ولی حرفایی میزنم سوزاننده ک میگه وقتی عصبانی هستی چشاتو میبندی دهنتو وا میکنی 

2706