2733
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنید

114 بازدید | 5 پست

سلام دوستان...من الان ۲۰ سالمه از ۱۲/۱۳سالگی خاستگارداشتم تا توسن ۱۷ سالگی تصمیم گرفتم با یکی از خاستگارام که مورد پسند خانوادم بود سنتی ازدواج کنم دلیلشم محدودیت های زیاد بابام بود بدون هیچ علاقه وهیچ درکی از ازدواج به خاطر آزاد بودن ازدواج کردم که بعد از عقد فهمیدم شوهرم با اینکه اونموقع ۲۶ سالش بود ولی خیلی بچه ننه بود ودهن بین و به خاطر دخالت های خانودش الان دوساله ونیمه از هم کاملا جداییم ولی رسمی طلاق نگرفتیم الان هم مامانم که کلا با تمام داستان های این دوسال مخالفه میگه جدا نشو بابام هم که اصلا هیچ کاری نمیکنه میگه طلاقم بگیری دیگه نمیخواد ازدواج کنی پس همینجوری بمون طلاق نگیر خانواده شوهرمم اصلا به فکر نیستن تکلیفو مشخص کنن به نظرتون الان من چیکارکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو مشاور ببين نظرش چيه راهنماييت كنه واقعا طلاق نياز به فكر داره

تصمیم خودم واسه طلاق جدیه باجزییات نگفتم همه چیزو ولی اصلا شرایط ادامه واسمون نیست هم فهمیدم معتاده هم از نظر مالی مستقل نیست باید خونوادش حمایتش کنن که اوناهم نمیکنن هیج جور نمیشه واسه ادامه زندگی روش حساب کرد

2731
ببین سعی کن که از الان به حرفه ای رو یاد بگیری تواین مدت زمان دوسال مثلا میتونستی بری خیاطی یا ...

ممنون که راهنماییم میکنین من بچه اولم نه خواهر دارم نه مامانم باهام موافقه نمیدونستم از کی راهنمایی بخوام

ممنون که راهنماییم میکنین من بچه اولم نه خواهر دارم نه مامانم باهام موافقه نمیدونستم از کی راهنمایی ...

ببینید خوب شما الان تو شرایطی هستین که اولا تصمیمتون برای طلاق جدی از طرفیم شما توی خونه پدرتون اون حس مستقل بودن رو ندارید سنتونم  کمه پس اصلا نظرکسی رو نخواه که میخوای چکار کنی مطمئن باش اگه الان روی پای خودت وایسی حداقل خیالت راحته اون ازادی وجود رو دارین  عذرخواهی میکنم این حرفو میزنم ولی قربانی طرز فکر غلط پدرت نشو یعنی چی که طلاق بگیری نمیتونی ازدواج کنی پس همینطور بمون !!تو فقط ۲۰سالته