2737
2739

من ۲۸ سالمه ...۳،۴ ماه قبل یه آقایی که ۳۸ سالشه ازم درخواست آشنایی کرد اول جواب ندادم تا بعد یک ماه قبل دوباره یه جایی دیدمش و شب دوباره درخواستشو مطرح کرد و منم قبول کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رفتیم بیرون ‌‌من برعکس چیزی که فک میکردم واقعا خوشم اومد ازش و واقعا بیشتر فاکتور های منو داشه ...۴ ، ۵ بار همو دیدیم و تو همه ی این دیدارها به هردو مون خوش میگذشت کسل. کننده نبود واقعا من میفهمیدم اونم از من خوشش میاد واقعا .. تا این که بعد آخرین دیدار که اتفاقا خوب هم بود طرف غیب شد و جواب زنگ و مسلمون نداد!

هیچ وقت نگو طرف واقعا منو دوست داره  پسرا همش تظاهر میکنن یه جوری که قشننننگ باور کنی طرف عاشق ...

نگفتم دوست داره گفتم خوشش اومده ...خوش اومدن با یه بار دیدار هم پیش میاد شده هم برم با یکی بیرون متوجه شم طرف اخوشش نیمده 

2740
رفتیم بیرون ‌‌من برعکس چیزی که فک میکردم واقعا خوشم اومد ازش و واقعا بیشتر فاکتور های منو داشه ...۴ ...

راجع به این آقا نمیگم ولی بعضیا دوس دارن دخترا عاشقشون بشن بعد ولشون کنن. مرض دارن دیگه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706