2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزدلم خوبی؟ چه خبر؟

سلام مهربون خوبى گلم 

مامانم خيلى درد مغز استخون ذاره عزيزم دكتر داروهاش عوض كرده ميگه مغز ايتخونام درد ميكنن پس فردا اخرين جلسه شيمى درمانيشه بعد شنبه اينده كميسيون پزشكى داره ميخوان نظر چندتا دكتر رو بدونن كه شيمى درمانيش چطور پيش رفته واسش دعا كن عزيزم اين روزا سخت محتاج دعاتونم😔

سلام مهربون خوبى گلم  مامانم خيلى درد مغز استخون ذاره عزيزم دكتر داروهاش عوض كرده ميگه مغز ايت ...

انشالله به امید خدا خوب میشه من از خدا میخوام که ایشالله مادرتون زود درمان بشه و از ته دل شاد بشی مطمئنم خوب میشه امیدت به خدا اون روز براش ۱۰۰ تا صلوات و ۱۰ حمد خوندم بازم براشون صلوات میفرستم ایشالله زود خوب بشن❤

انشالله به امید خدا خوب میشه من از خدا میخوام که ایشالله مادرتون زود درمان بشه و از ته دل شاد بشی مط ...

فداى مهربونيت بشم عزيزم شرمندم كردى گلم دستاتو ميبوسم🌹

ان شاءالله هر چى از خدا ميخواى بهتريناشو نصيب دل مهربونت كنه ابجى🌹

2740
فداى مهربونيت بشم عزيزم شرمندم كردى گلم دستاتو ميبوسم🌹 ان شاءالله هر چى از خدا ميخواى بهتريناشو نص ...

قربونت عزیزم این چه حرفیه وظیفست ایشالله مادرتون خوب بشه تا منم کلی خوشحال بشم از طرف من دستای مامانتو ببوس و بگو ایشالله که خوب میشه❤😘

قربونت عزیزم این چه حرفیه وظیفست ایشالله مادرتون خوب بشه تا منم کلی خوشحال بشم از طرف من دستای مامان ...

الهى من قربون دل پاك و مهربونت بشم عزيزم بخدا با پيامت اشكام ريخت خدا همچين فرشته هايى افريده😢با شكم حامله از خدا ميخوام خوشبختترين باشى عزيزم تنت سلامت

الهى من قربون دل پاك و مهربونت بشم عزيزم بخدا با پيامت اشكام ريخت خدا همچين فرشته هايى افريده😢با شك ...

سلام عزیزدلم بخدا من الان چندوقته توی سایت نیومدم ببخشید اگر دیر پیامتو دیدم😘

عزیزدلم😘 ممنون بابت این دعای قشنگت مرسی 😍😘ایشالله اشکت همیشه از شوق و خوشی باشه 😘ایشالله همیشه تنت سلامت باشه و ایشالله نی نی به سلامتی به دنیا بیاد❤

حال مادرتون هم  بهتر بشه ایشالله❤الان بهترن؟

سلام عزیزدلم بخدا من الان چندوقته توی سایت نیومدم ببخشید اگر دیر پیامتو دیدم😘 عزیزدلم😘 ممنون بابت ...

سلام عزيزدلم خوبى گلم خيلى خيلى ممنونتم از دعاهاى خيرت مادرم بسلامتى سينشو برداشت و حالش بهتره شكرخدا بازم ازتون التماس دعا دارم بايد پرتو درمانى رو شروع كنيم شما نفست حقه واسش دعا كن منم از خدا ميخوام پيش حضرت فاطمه روسفيد عالم باشى عزيزدلم❤️😘

سلام عزيزدلم خوبى گلم خيلى خيلى ممنونتم از دعاهاى خيرت مادرم بسلامتى سينشو برداشت و حالش بهتره شكرخد ...

سلام عزیزدلم خداروشکر نمیدونی چقدر خوشحال شدم که گفتی بهتره حالشون انشالله به امیدخدا روز به روز بهتر میشن😍خدا مادرتونو براتون حفظ کنه  انشالله روبه بهبودی میرن و یه روز این خبر خوش رو ازتون میشنوم که کامل خوب شدن😍❤منم براشون دعا میکنم که انشالله زود خوب بشن❤و ممنون بابت دعای قشنگت عزیزدلم💗💗💗❤ 

سلام عزیزدلم خداروشکر نمیدونی چقدر خوشحال شدم که گفتی بهتره حالشون انشالله به امیدخدا روز به روز بهت ...

ديشب جواب پاتولوژيش اومد ابجى مادرم توده داره يعنى جاى ديگه رشد كرده اينقدر داغونم حد نداره توروقران قسم دعاش كنيد دوباره بايد بره زيرتيغ😭

ديشب جواب پاتولوژيش اومد ابجى مادرم توده داره يعنى جاى ديگه رشد كرده اينقدر داغونم حد نداره توروقران ...

عزیزم ایشالله خوب میشه بخدا امروز براشون دعا کردم و صلوات فرستادم انشالله که بهتر میشه شمام بهش روحیه بدید مهم ترین چیز روحیس مراقبش باشید به خدا توکل کنید خدا خیلی بزرگه ❤اگر دوست داری دردودل کنی من گوش میدم❤

2706