2737
2734
ایشالله خوشبخت بشید😘😍

فدات عزیزم💙😍

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعضی ازنی نی سایتیا خیلی بی ادبانه بابت امضا هرچی دلشون خواسته گفتن نمیدونم چرا اما امیدوارم که حالشون خوب بشه ودیگه اونقدرآرامش داشته باشن تابابد حرف زدن دل بقیه رونسوزونن

تا وقتی که

مفاخر بشر بظاهر متمدن؛ نَسَب و ثروت و قیافه و حتی تاریخ تولد لاکچری هست؛ نه علم و ایمان و ادب و احساس مسئولیت؛

میشه گفت ریشه های جهالت از بین نرفته و فقط مدلش‌ تغییر کرده.

به امید ریشه کن شدنشون⁦✌️⁩

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
منکه الان دارم این و مینویسم تا ماه دیگه بچه هام اومدن تو دلم و صاحب یه دوقلوی خوشگل و سالم و صالح ش ...

آمین. منم دقیقا همین آرزو رو دارم. برای دوتایی مون دعا میکنم.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2740

امروز رندترین تاریخ حاضرکه مازنده ایم ونفس میکشیم امیدوارم ازامروزهمه ی انرژی های مثبت دریافت کنید وبه همه‌ی آرزوهای قلبیتون برسیدوخواسته هاتون بشه داشته هاتون چهار چیـز برایتـاڹ آرزو میکنـم :

١-نگاه خدا…

٢-سلامــتی…

٣-آرامــــش…

۴-شــــادی…

براتون یه حال خوب آرزو دارم

آرزو دارم, هرروزتون پر باشه

از خبر های خوب

و اتفافهای بی نظیری

که همیشه منتظرش بودید

9/9/1399

ایشالله که همه نی نی سایتیا به ارزوهای خوب شون برسن تو همون تاریخی که به صلاح شون هست😍

اونایی که بچه ندارن، خونه ندارن،گرفتاریهای مالی دارن،گرفتاریهای خونوادگی ،گرفتاریهای اعتقادی، مریض دارن..ارزوی یه همسر خوب دارن

خلاصه هر کی هر مشکل و ارزوی خوبی داره تو نی نی سایت، ان شاالله خیلی زود خدا اسباب رسیدن بهشو براش فراهم کنه🙏🙏🙏

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
آمین. منم دقیقا همین آرزو رو دارم. برای دوتایی مون دعا میکنم.

عه چه خوب عزیزم پس انشاالله تا عید دوتا وروجک دارن تو دلمون وول میخورن😍😍🥰🥰

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲