2737
2734
من امضام همین تاریخه یه آرزوهای فانتزی داشتم که نشد ولی ناراحتم نیستم چون همیشه امید هست آرزوم برای ...

ایشالله همه و شما به آرزوهاتون برسید و هیچوقت نا امید نشید از بخشش خدا😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزدلم انشالله هرچی زودتر ب آرزوت برسی اینجور نگو ایشالله خدا خودش همه چی رو درست میکنه😍😘نا امید ...

قریونت

ایشالا

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
2740

❤انشاءالله همتون به آرزوهاتون برسید😍❤😍

❤کاش بشه روزی همه جا صلح باشه😍❤😍

❤برای حاجت منم دعا کنید❤😘❤

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

منکه الان دارم این و مینویسم تا ماه دیگه بچه هام اومدن تو دلم و صاحب یه دوقلوی خوشگل و سالم و صالح شدم😍😍😍😍🥰🥰⁦❤️⁩⁦❤️⁩😁

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

در این تاریخ دارم لغو کاربری میکنم ......

الان که اینو دارم مینویسم تو خصوصی مشغول خداحافظی با دوستامم❤

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2706