2737
2734
دیگه از اسمش قصاوت نکنیا   تا نت هس چرا توهم الکی میزنی    

ایییش من کلا از خزنده  ها و حشرات نفرت دارم ولی این یکی زشت ترین چیزی بود که تو عمرم دیدم 😭

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

وای پس بقیه هم نمیدونستن چیه

من حاضرم کرونا بگیرم ولی تو این طبیعت زیادی بکر نرم    

من کلا از طبیعت خوشم نمیاد یعنی یه طبیعت ک فقط گل و درخت باشه بدون هیچچچچچچچچ جونوری چ خزنده چ پرنده چ جهنده  

میترسم....واقعا خیلی شجاع هستین ک الان اونجایی

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا راسو یا سمور باشه تو ویلا مامانمینا هم بود اگه پنجه داره یا بزمجه هست یا راسو

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

اگر مطمئنی بگین اتش نشانی بیاد بگیرش خطرناکه توی محیط اتاق 

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2728
ایییش من کلا از خزنده  ها و حشرات نفرت دارم ولی این یکی زشت ترین چیزی بود که تو عمرم دیدم 😭

منم خیلی از مار و خزنده ها میترسم.یه جورین.تازه بزمچه خیلی خطریه

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2738
بیا خونه ما

چ خطرناک تر  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
والا اینجا میگن خط نداره ولی تو نت زده بزاقش زهرآگینه

وای کی گفته خطر نداره.زهرش از بعضی مارا هم خطرناک تره

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
سوال منم هست

سرچ نکن که دیگه اون ادم قبلی نمیشی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706