2733
2734
عنوان

دوستان سرخطی زدم میگ خطااز سروریسtp

105 بازدید | 13 پست

چرااینطوری میشه😐

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
کدوم کارگزاری؟ چی زدی؟

مفید خمهر

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صبر کن ۸:۴۵ به بعد بزن ماشاالله چه جرأتی داری سرخطی میگیری 

اخه مطمئنم یک هفته حداقل مثبته .نوسان میگیرم

2738

سهم طلاهم باشه من سرخطی نمیگیرم،از کجا معلوم عین شپنا و سبزوا نشه،بعد بخری ضرر کنی

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
عزیز دلم امضاتو خوندم به جان بچه ام اشکم دراومد خدا برات بهترینارو رقم بزنه🤲🌹

ممنونم گلم الان خداروشکر همسرم از کمپ اومده و زندگی خوبی داریم دعا کن همیشه سالم باشع

ممنونم گلم الان خداروشکر همسرم از کمپ اومده و زندگی خوبی داریم دعا کن همیشه سالم باشع

اگه قابل باشم چشم حتما 💐 براتون آرزوی سلامتی و خوشبختی میکنم

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
درمورد تلیسه نظرت چیه؟؟امروز اخرین روز نوسان ۱۰ درصدیشه صف فروش شده

اطلاع زیادی ندارم ولی صف فروشش قفله ی درد کوتاه مدت نمیخوره