2737
2739

یه دروغی بهش گفتم و فهمید.... واون از کار کردن بدش میاد و من رفتم  و انجامش  دادم..؟ 

نمیدونم چیکار کنم.... وهمش فکر می کنم اینها بلاک کردن ها این قهر کردن ها بهونه ست اون اصلا من و زندگیش رو دوست نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی داره.مثلا من الان نمیدونم شما دروغکی بجای شیر کم چرب پر چرب خریدی یا قایمکی رفتی ی کار وحشتناک ...

هرچی بهش گفتم خسته شدم توخونه بزار برم خیاطی... کلاس ورزشی چیزی نذاشت برم... بعد دیگه به این نتیجه رسیدم اصلا بهش نگم.... رفتم جنس خریدم... دارم میفروشم.... حالا بهم تهمت زده تو میخواستی بری سر قرار.... منم راستشو گفتم.... حالابلاکم کرده ودیگه جوابمو نمیده

هرچی بهش گفتم خسته شدم توخونه بزار برم خیاطی... کلاس ورزشی چیزی نذاشت برم... بعد دیگه به این نتیجه ر ...

منم بودم ناراحت میشدم.تو نگاه اول ادم با خودش میگه من چ چیایی رو تا خالا بهش نه نگفتم.نکنه همه رو ازم قایمکی انجام داده...انقد میرفتی رو مخش تا راضی شه

2740