2737
2734
عنوان

بیحسی یا بیهوشی سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 35 پست
من بي حسي بودم اما اينقدر راحت بود كه هركسي زايمان منو ديد ميگفت چقدر زايمان آسونه بي حسي سزارين بو ...

دقیقا منم اصلا درد نداشت هرکاری بهم میگفتن انجام میدادم ولی تو اتاقم ی دختره تمام بیهوشی بود انقد داد میزد 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بی حسی دندونو با سزارین مقایسه میکنی ی امپول میزنه اصلا حرکت نمیکنی کم کم حست برمیگرده

واسه سرکلاژم گفتن بی حسی گفتم نه  داش گریم میگرف دستام میلرزید که بیهوش کردن

࿉᪣࿉
یکی از دوستم سزارین بیحسی کرد میگف حین عمل برشش رو حس میکردم میگفتم بی  حس نشده گوش نمیکردن الا ...

سر بسته بگم بهتون من کارم تقریبا همیناس ، اونخانم شاید اختلال اضطرابی داشته و اصلا ب حرف دیگران گوش ندید ، اگر سرشماری کنید الان بیشتر خانما از بیحسی جواب میگیرن و راضی ، مریضایی که اینطوررمیگید احتمالا اختلالاتی همراه دارن 

2731
یکی از دوستم سزارین بیحسی کرد میگف حین عمل برشش رو حس میکردم میگفتم بی  حس نشده گوش نمیکردن الا ...

ی بیمارستان خوب دکتر خوب انتخاب کن من عملم یکم طول کشید بخاطر افتادگی رحم  اصلا تا غروبش باز بی حس بود 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
دقیقا منم اصلا درد نداشت هرکاری بهم میگفتن انجام میدادم ولی تو اتاقم ی دختره تمام بیهوشی بود انقد دا ...

بله بي حسي عاليه

من انفاقا ترس نداشتم الانم همينم ميشينم فيلم هاي جراحي نگاه ميكنم بدم ممياد يا نميترسم

به نظرم تاثير داره كه از جراحي و خون ترسي نداشته باشن

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
واسه سرکلاژم گفتن بی حسی گفتم نه  داش گریم میگرف دستام میلرزید که بیهوش کردن

بی حسی فقط میبینی هیچ چیزو احساس نمیکنی ولی بعدش اصلا دردی نداره جدی میگم

2738
شکایتم میکرد الان دوساله درگیر روان پزشکه چه فایده میگه میخابم همش کابوس میبینم

تا جاي ممكن امكان نداره واقعا بي حس نكنن بيشتر جنبه رواني اش اذيتش كرده اما اگر واقعا بي حس نشده ديگه جاي تفكر داره

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
عزیزم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دکترت خوب باشه حله منم خیلللللللللللللللی وحشت داشتم😑😑😑😑

یعنی ترسونده بودنم که فلانی بی حس نشد فهمیده برشای زایمان و😢😢

از اول تا آخر فکرم درگیر بود  تازه پسرمم اصلا گریه نکرد 😒 من نفهمیدم که عمل تموم شده برش زده 😑بعدش کیسه ابمو خالی میکردن هی میگفتم آب کجا بازه  😅😅😅😅😅😅😅😅😅کاش فراموشم کرده باشن 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
بله بي حسي عاليه من انفاقا ترس نداشتم الانم همينم ميشينم فيلم هاي جراحي نگاه ميكنم بدم ممياد يا نمي ...

الکی میگن کمردرد میاره همون بیهوشیم عصاب ادمو داغون میکنه اگ ده بار دیگم زایمان کنم فقط سزارین

من که از زایمان نترسیدم اصلاااااااا خداییش فقط فکرم این بود دخترم زودتر بیاد بیرون ببینمش .کلههههه د ...

میشه بگی زایمانت چطوری بود 

منم نزدیک زایمانمه

دلم طبیعی میخواد ولی از ترس کپ کردمه

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه

من دو تا زایمان داشتم اولی سزارین با بیهوشی بود ولی دومی با بی حسی بود . الان اگه به زایمان اولم برگردم قطعا میگم بی حسی . خیلی بهتر بود . نمیدونم برای بقیه هم همینطوره یا نه . 

استاتر انشا اله زایمان راحتی داشته باشی اگر به دکترت اطمینان داری بذار اون بهت بگه کدوم بهتره

میشه بگی زایمانت چطوری بود  منم نزدیک زایمانمه دلم طبیعی میخواد ولی از ترس کپ کردمه

خیلی عاای بود هیچ ترسیم نداره اصلا چون دکتر و ماما و پرستار بالا سرته و جدا از اینا دوتا کمربند میبندن رو شکم که وضعیت و جنین و مادر و نشون میده .یک درصدم ببینن خطر داره سریع سزارین میکنن پس ترسی نداره .میمونه دردش که دردش قابله تحمله چندبرابر دل درد پریودی فقط که اونم به شیرینی دیدن بچت فکر کنی ناخوادگاه دردات قابل تحمل میشه.من ساعت ۹ رفتم بیمارستان با یک سانت ساعت ۲ شب فول شدم و دکترم میگفت هر وقت گفتیم زور بزن وگرنه زور الکی باعث باد کردن رحم میشه .من که راضی بودم انشاالله همه راحت زایمان کنن 

الکی میگن کمردرد میاره همون بیهوشیم عصاب ادمو داغون میکنه اگ ده بار دیگم زایمان کنم فقط سزارین

موقع زدن آمپول بیحسی نباید تکون بخوری . دکتر به من گفت اصلا یکذره هم تکون نخور . بعد از عمل هم نباید بالشت زیر سرت بذاری . من نه کمر درد گرفتم نه سر درد . البته مورد کمر درد رو خیلی شنیدم 

2706