2726
عنوان

بیحسی یا بیهوشی سزارین

280 بازدید | 35 پست

سزارین بیهوشی یا بیهسی من هم از طبیعی میترسم هم بیحسی دکترم سزارین میکنه دکترم فرشته فکوره میرم اتاق عمل استرس میگیرم  سرکلاژم گفتم بیهوشی طبیعیم بخاطر دردش میترسم از ترس قفل کنم نتونم زور بزنم

࿉᪣࿉

بی حسی بعد زایمانت اصلا دردو احساس نمیکنی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حساسیت داشتم به بی حسی، اونجا که بی حس نکرد و بیهوشم کردن

اما روز بعد سه بار مردم و زنده شدم! هی نفسم قطع میشد....

غلط بکنم دیگه بی حسی استفاده کنم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

من خودم طبیعی زایمون کردم...کلا از جو اتاق عمل میترسم..تپش قلب میگیرم...سزارین بیهوشی رو ترجیح میدم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
بی حسی بعد زایمانت اصلا دردو احساس نمیکنی

میترسم من دندونمو واسه کشیدن بیحس کردن هرچی میگفتم بی حس نشده دکتره قبول نمیکرد کلی درد کشیدم حالا اینم میترسم بیحس نشه همینجوری ببرن

࿉᪣࿉

من که از زایمان نترسیدم اصلاااااااا خداییش فقط فکرم این بود دخترم زودتر بیاد بیرون ببینمش .کلههههه دردم ۶ ساعت کمتر بود بدون آمپول فشار .نیم ساعت زور زدم دخترم اومد یکساعتم بخیه زیبایی زدن تموم 😍😍😍😍

میترسم من دندونمو واسه کشیدن بیحس کردن هرچی میگفتم بی حس نشده دکتره قبول نمیکرد کلی درد کشیدم حالا ا ...

عزیزم اصلا ترس نداره ، ارامشتو حفظ کن ، استانه دردتون پایینه احتمالا ولی امکان نداره درد رو بفهمی و بریدن رو

میترسم من دندونمو واسه کشیدن بیحس کردن هرچی میگفتم بی حس نشده دکتره قبول نمیکرد کلی درد کشیدم حالا ا ...

بی حسی  منم وحشتناک میترسیدم هی میگفتم دکتر پاهام حس داره ها اونم میگفتم میدونم خوشگلم🙈بعدش دوباره تکرار می‌کرد من حس دارم بی حس نشدم پاهامو نگا😑😑😑😑😑😑یهویی دکتر پسرمو گذاشت رو سینم که مبارکه😂😂😂😂😂😂😂

یادم میفته آب میشم یعنی صد بار گفتم حس دارم حس دارم یکی نبود بگه خوب دهنتو ببند 😏😏😏😏😒😒😒😒

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
عزیزم اصلا ترس نداره ، ارامشتو حفظ کن ، استانه دردتون پایینه احتمالا ولی امکان نداره درد رو بفهمی و ...

یکی از دوستم سزارین بیحسی کرد میگف حین عمل برشش رو حس میکردم میگفتم بی  حس نشده گوش نمیکردن الان دوساله میره روان پزشک

࿉᪣࿉

عزیزم بی حسی دندونو با سزارین مقایسه میکنی ی امپول میزنه اصلا حرکت نمیکنی کم کم حست برمیگرده

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706