2733
2739
عنوان

بیحسی یا بیهوشی سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 35 پست
خیلی عاای بود هیچ ترسیم نداره اصلا چون دکتر و ماما و پرستار بالا سرته و جدا از اینا دوتا کمربند میبن ...

کمربند چی؟؟؟

اینجا اینجور چیزی نیس

هرچند من زایمانم بیمارستان خصوصیه

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
دکترت خوب باشه حله منم خیلللللللللللللللی وحشت داشتم😑😑😑😑 یعنی ترسونده بودنم که فلانی بی حس نشد ...

کااااش 😂😂😂😂😂😂خیلی خوبی من عاشقت شدمم

࿉᪣࿉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمربند چی؟؟؟ اینجا اینجور چیزی نیس هرچند من زایمانم بیمارستان خصوصیه

من تهرانم منم خصوصی بودم .روز زابمان طبیعی باشی میبینی .یکی وضعیت درداتو مثله دستگاه قلب نشون میده یکی از کمربندام حرکت جنین

فکر نکنم اینجا از این چیزا داشته باشه

توکل بخدا من خیلی میترسم ولی بازم احتمال زیاد طبیعی زایمان کنم

بخیه هاش چطور بود؟؟؟

چندتا بخیه خوردی؟؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2728
کااااش 😂😂😂😂😂😂خیلی خوبی من عاشقت شدمم

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

زیاد تحقیق نکن بیشتر میترسی انشالله بسلامت زایمان کنی 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
موقع زدن آمپول بیحسی نباید تکون بخوری . دکتر به من گفت اصلا یکذره هم تکون نخور . بعد از عمل هم نباید ...

ب منم گفت تکون نخور امپولش درد نداره ک فقط ب من گفت حرف نزن تا۴ ساعت انقد حرف زدم بعدش اومدم خونه چقد سردرد گرفتم  هی میرفتم سرم زدم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉