2737
2739
ته چينم درست كنم؟ يا همون قرمه سبزى كافيه؟

یکی شو درست کن با سوپ بنظرم بهتره 

سالادم یه مدل درست کن 

همین اول کاری توقعاتو نبر بالا 

بیشتر سعی کن تو تزییناتش هنر و سلیقه تو نشون بدی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه عجب نمیترسی ناقل باشن یا خودتون ناقل باشید بنده خداهارو مریض کنین؟من بیشتر از ۴ماه میشه نه مهمونی رفتم نه کسی اومده خونمون بخدا سادش گرفتیم کرونا رو خیلی مریضی وحشتناکی خواهر من گرفت۱۶ روز فقط خوابید بدون علائم با جواب  تست منفی خیلی موزی هس کرونا مواظب باشید ما ایرانی ها اونقدر فرهنگ اجتماعی مون باید  بره بالا که که برامون ساعت خاموشی تعیین نکنن و خودمون برای سلامتی خودمون و عزیزامون مسولییت بپزیریم و رعایت کنیم اگه باعث مریضی طرف بشی و فوت کنه خدایی ناکرده میتونی خودتو ببخشی یا برعکس به اونجاشم فک کن.البته هر کس عقیده خودشو داره و صد درصد هم محترمه....

خوبه درس کن ولی قورمه سبزی با ته چین؟جالب میشه بنظرت؟منکه دوتا شو باهم درس نمیکنم

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2728
عزیزم نرود میخ اهنی در سنگ  خودتو خسته نکن والا من حتی بخوام خرید واجبم برم شیلد و دوتا ماسک و ...

همه جارو تعطیل کردن دورهمی و مهمون بازی خیلیا به قوت خودش باقیه،،،،حق الناسه بخدا،،،تو یه ساختمون میخواد باشن منم با پدرشوعرم و مادر شوهرم تو یه ساختمون هستیم گاهی اوقات تو حیاط همو میبینیم دلیل نمیشه بریم مهمون بازی

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  

فقط قرمه سبزی و برنج و سالاد درست کن به اندازه همین.گلم با اینکه تو یه ساختمانم هستی اما عادت بده که شما داری به خاطر کرونا رعایت میکنی که هر روز دعوتی ندن یا دعوت کنن بی جهت.منم نزدیک خانواده شوهرمم اما دوماه ندیدمشون.وقتی سفت و سخت بگیری کسی هم جرات نمیکنه برنامه بذاره واست چون زنجیره انتقال از همین مهمانی هاست.به هر حال بلا ازتون دور باشه 😚

2738
عروسى توى كرونا مگه ميشه گرفت! ما عقد كرديم اومديم سر زندگى

نه آخه تاپیک هاتو دیدم فقط مراسم عقدتو دیدم 

منم تو کرونا اومدم سر خونه زندگیم 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
یکم اروم تر😝😝😝 داد نزن میدونیم کرونا هست ولی یه درصدم فکر کن برلی اینکه مردم تو خونه بشینن و ب ...

شما دیگه کی هستین انگار کرونا فقط تو ایرانه بقیه جاها خبری نیست 

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
امیدوارم برای اثبات کرونا بهتون کارتون به بیمارستان نیفته،،،،تعطیل کنین این مسخره بازیاتون رو حالا م ...

ولشون کن وقتی خودشون نمیفهمن گفتن من و شما فایده نداره 

با زور نمیشه خود آدم باید شعورش برسه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من كلاً بيرون نميرم خودشون بايد شعورشون بكشه نيان تازه خونه خودمم نيست خونه مادرشوهرم هست نميتونم ...

خونه مادرشوهرت میخوای تو غذا درست کنی؟ 

بذا خودشون درست کنن تو چرا اخه؟

هر وقت رفتی خونه خودت جوش غذارو بزن تو رو خدا اینقد کوزت بازی درنیار خونه مادرشوهرت

دو روز دیگه همه کارارو تو باید بکنیا

منکه همیشه مهمونطور میرفتم و میرم خونه مادرشوهرم 

اینجوری احترامم بیشتره

چه عجب نمیترسی ناقل باشن یا خودتون ناقل باشید بنده خداهارو مریض کنین؟من بیشتر از ۴ماه میشه نه مهمونی ...

چى بگم والا گفتن ميايم

منم خونه خودم نيستم خونه باباشون هست نميتونم بگم حق اومدن خونه پدرتون نداريد اونم اول زندگى

البته جاريمم مثل من همه اش تو خونه ست

شوهرشم دو /سه هفته ست سركار نميره تعطيل بودن

براى همين تاپيك زدم ببينم ته چين درست كنم يا نه

ماهرخ هستم 
2706