2737
2739
اتفاقا با همه چی پیش میاد خانواده دختر عمه ام با بسته مواد غذایی گرفتن حالا فکر کن بریم دورهمی 

ضدعفونى نميكنن؟

من وقتى همسرم ميخره يك روز كلاً بيرون ميذارم بعد يك روز ضدعفونى كامل ميكنم همون اولشم با اسپرى الكل 

از جاى مطمئنم ميخريم

بعد يك روزم كه گذشت الكل زدم و شستم ميذارم چند ساعتى بمونن

بعد توى كابينت ميذارم اونايى كه مال يخچال نيست

يخچاليارو هم حسابى ضدعفونى ميكنم بعد ميذارم 

ديگه گوشت و مرغ هم پخته ميشه در اثر حرارت

كلاً من ديدم هركى وسواس بيش از حد و ترس داره صد در صد گرفته و مبتلا شده بدجورم افتاده. 

ماهرخ هستم 
هیچی! قرمه خوب بپز با سالاد و ماست همین من که اصلا دوتا غذا نمیذارم یه دونه میپزم ولی عالی میپزم

من كلاً دستپختم خوبه هرچى بپزم همه با صورت فرو ميرن توش😂 اون خيلى برام سنگ تموم گذاشت وقتى اومدم تهران

ماهرخ هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضدعفونى نميكنن؟ من وقتى همسرم ميخره يك روز كلاً بيرون ميذارم بعد يك روز ضدعفونى كامل ميكنم همون اول ...

اره تازه اینا دو روز میذارن پشت درب تو افتاب بقیه رو میشوره چون اینا الان 1 ماه جایی نرفتن 10 روز گرفتن فقط خرید یه نفرشون رفته دکتر گفت یا از کفش کسی که رفته خرید بوده یا از وسایل حالشون هم خیلی بدع 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اره تازه اینا دو روز میذارن پشت درب تو افتاب بقیه رو میشوره چون اینا الان 1 ماه جایی نرفتن 10 روز گر ...

بيچاره ها

چه كم شانس

اره بايد كفش ضدعفونى كنن

والا من يكبار بيرون رفتم واسه ازمايش خون ديدم ماسك نميزنن اصلاً تو خيابون عادى ميرن و ميان

ماهرخ هستم 
2731

افرادی که سریع کسی تاپیک میزنه میرن منبر که کرونا و فلان و ادعای شعور بسیار میکنن و طرف مقابل رو بیشعور فرض میکنن، تو شرایط فعلی علاوه بر حفظ سلامت جسم برای حفظ روحیه هر کسی مجازه یک دایره رفت و آمد در حد ۴-۵ نفر برای خودش داشته باشه. با افرادی که میدونه شبیه خودشن و رعایت میکنن. ایشون اگه توی تهران بخواد فقط با خانواده ۳ نفره برادر شوهرش که توی یه ساختمون هستن در حد هفته ای یه بار ارتباط داشته باشه با رعایت پروتکل ها به کسی آسیبی نمیرسونه. تولد پنجاه نفره و جشن عروس ۵۰۰ نفره مهمونی ۱۰۰ نفره نیست😒😒

ماهرخ جان به نظر من همون قرمه سبزی عالیه، سخت نگیر زیاد تمرکزتو بذار رو خوشگل سازی و سالاد و دسر و اینا

افرادی که سریع کسی تاپیک میزنه میرن منبر که کرونا و فلان و ادعای شعور بسیار میکنن و طرف مقابل رو بیش ...

قرمه رو بار گذاشتم

برنجم عصر ميپزم

ميرزاقاسمى ميخوام درست كنم سير داغ كردم با پياز رنده شون كردم گذاشتم سرخ بشه سبز شد! ضرر داره؟

ماهرخ هستم