2733
2739

امیدوارم برای اثبات کرونا بهتون کارتون به بیمارستان نیفته،،،،تعطیل کنین این مسخره بازیاتون رو حالا میگن ماسالمیم پروتکل هم رعایت میکنیم دورهمی شده افت اصلی این روزها

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توى يك ساختمونيم!

نمیدونم چی بگم همه یه بهونه ای دارن

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2731

کروووووووووووووووووووووووووووووونا

روزی 14000 بیمار 

روزی 400 تا مرگ

و اینا هنوز فکر هویج توی ماست و خیار یا ته چین همراه با قرمه سبزیشون هستن

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
امیدوارم برای اثبات کرونا بهتون کارتون به بیمارستان نیفته،،،،تعطیل کنین این مسخره بازیاتون رو حالا م ...

عزیزم نرود میخ اهنی در سنگ  خودتو خسته نکن والا من حتی بخوام خرید واجبم برم شیلد و دوتا ماسک و دستکش میپوشم کل وسایل و لباسامم میشورم بعد میام خونه مادرمم حتی خیلی وقته ندیدم همش تماس تصویری اینا چه جرعتی دارن خدایی

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2740
این همه آدم دارن میمیرن کاش یکم شعور داشتید خاله بازیاتونو جمعش میکردید 

من كلاً بيرون نميرم

خودشون بايد شعورشون بكشه نيان

تازه خونه خودمم نيست خونه مادرشوهرم هست نميتونم بگم خونه بابات نيا

اين هفته ميرم خونه خودم

اينام همه اش خونه هستن اداره ى برادرشوهرمم تعطيل 

ماهرخ هستم 
2706