2733
2739
عنوان

از وقتی شوهرم گیر داده اقدام کنیم دیگه خواب ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 114 پست
وای برا شما سخته خدا کمکت کنه،خدا خواسته هست در اصل ،من فقط میگم یکی انقد که به ایندشو اینا فکر میکن ...

من که سپردمشون به خدا ..اره واقعا این دومی خیلی خوش روزی  هم هست 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم همینطوریم اگه تو خونه داشته باشم از چند روز قبل شروع میکنم بی بی چک زدن باورت میشه من دو سه با ...

برا منم یکی دوبار تا ی هفته پیش اومده یعنی دگ میگفتم بریم دنبال سیسمونی آزمایش اشتباه منفی شده😑 ولی چن وقته کامل منظمم خداروشکر..خودم ۲۵شوهرم ۳۳

به نیت 

پس این کارو نکن لطفا چون ب اون بچه لطمه میزنی

من و همسرم اصلا بچه دوست نداریم و بچه دار نشدم و تو هم الان اگر دوست نداری فعلا نیار چون بچه ک میاد باید دوستش داشته باشی بهش عشق بدی براش وقت بذاری خسته نشی وگرنه گناه داره اذیتش کنی...

با همسرت حرف بزن بگو تو یه فرصت بهتر ک من امادگی داشته باشم اقدام کنیم

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2728
اخی نازی😍اگه در اصل نزدیک بشن زن و شوهر که جدا راضیم دوتارو بیارم،چون واقعا دوس ندارم ازش دورشم

اونکه بخای نخای فاصله میوفته .مثلاما قبلاشب همیشه کنارهم میخابیدیم اماالان چون بچه هست نمیشه بینمون بخابع و منم بهش شیرمیدم منو بچم کنارهم میخابیم شوهرم بافاصله ازما

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
منم دوست داشتم خونه ی بزرگتری داشتیم،اتفاقا همین دلشورم از ارسد نخوندنمم هس ،میگم دیگه عمرمو باید بز ...

منم دوساله خونه موندم ارشد نخوندم چون همش توهم میزدم این ماه باردار میشم چرا شرکت کنم ولی الان پشیمونم

به نیت 
اخی نازی😍اگه در اصل نزدیک بشن زن و شوهر که جدا راضیم دوتارو بیارم،چون واقعا دوس ندارم ازش دورشم

بستگی به مدیریت خودتم داره.خوب قطعا بچه حوصله ادما رو کم میکنه .این کم حوصله شدن ممکنه موجب دعوا با شوهر هم بشه گاهی.اما اگه رابطه کلی دوتاشون خوب باشه اینچیزا کم پیش میاد 

2740
اونکه بخای نخای فاصله میوفته .مثلاما قبلاشب همیشه کنارهم میخابیدیم اماالان چون بچه هست نمیشه بینمون ...

فیزیکی عیب نداره گلم قلبن از هم دورنشن فقط🥰

منم دوساله خونه موندم ارشد نخوندم چون همش توهم میزدم این ماه باردار میشم چرا شرکت کنم ولی الان پشیمو ...

منم از این ناراحتم ک کاش وقت داشتم اول با تمرکز میخوندم سر وقتی هم ک خودم میخواستم اقدام میکردم این تنبلی نمیدونم از کجا اومد اخه😬

برا منم یکی دوبار تا ی هفته پیش اومده یعنی دگ میگفتم بریم دنبال سیسمونی آزمایش اشتباه منفی شده😑 ولی ...

من هر ماه میگم خدایا حامله نیستم عیب نداره خواهش میکنم به موقع پریود شم فقط

انقدر بدم میاد عقب بندازم که خدا میدونه

جفتتون یه سال از ما کوچیکترید😂

باز خوبه شوهرت مشکلی نداره خدارو شکر

بعد سی معمولا مردا هم عیب و ایراد پیدا میکنن

دیشب تو برنامه تلوزیون دکتره میگفت وقتی مشکل از خانم باشه خیلی راحت تر قابل درمانه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2706