2737
2734
عنوان

از وقتی شوهرم گیر داده اقدام کنیم دیگه خواب ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزیزم از من میشنوی این اشتباهو نکن خواهر من هم اول ازدواج میگفت تا دوسال بچه نمیخوام میخوام درسمو ادامه بدم و از زندگی لذت ببرم وقت برا بچه دارشدن هست بعد یکسال که تصمیم به بچه دارشدن گرفت بچه اولش بدون دلیل سقط شد برای یا بچه ی دیگه هم تا دوسال صبر کردن پیش نمیومد وقتی هم که برا بار دوم باردارشد از همون اول هر سونویی که میرفت یه مشکل و نقصی میگفتن وجود داره خلاصه که بارداری پراسترسی رو تجربه کرد میگفت فکرشم نمیکردم اینقدر دغدغه و مسئله وجود داشته باشه فکر کردم هروقت بخوام میتونم یه بچه سالم داشته باشم....اونایی که در حسرت بچه به این در و اون در میزنن آرزوشون داشتن موقعیت شماست نمیگم خیلی عجله کنین ولی روی تصوری که در این باره دارین بیشتر فکر کنین

چرا چجوریه که میگفتی کاش زودتر میاوردی؟

فکرمو پر کرده بودن چه کاری بچه ...کم کم عادت کرده بودیم به دونفر بودن و نیازی به نفر سوم نمیدیدیم ‌.ولی بعد حرف مردم شروع شد همسری که براش مهم نبود ولی خانما سختشون .دکتر گفت به خاطر جلوگیری طبیعی احتمال داره حالا حالاها باردار نشی خلاصه بگم سختی زیاد کشیدم ..و یه روز خداجونم با تمام ناباوری که دکتر میگفتن فقط کاشت چون رحمتخشک شده ال و بل و باید بری درمان نازایی ...دختر کوچولومو حامله شدم و فهمیدم ۸ سال از زندگیمو الکی نی تی نیاوردم الان دختریم ۵ سال ونیمش 

2731
سلام خواهر آره همش با هم قاطی شده مثه دیوونه ها شدم 

عزیزم ول کن به زندگیت برس

تا الان چیکار میکردی همون کارارو انجام بده

فکر کن حالا حالا ها قرار نیست باردار بشی

چون واقعا هم با وجود تنبلی بارداری دیر اتفاق میوفته

اقدامم چیز خاصی نیست زیاد تو فاز برنامه ریزی و... نباشید هر وقت دلتون خواست رابطه داشته باشید فقط بدون جلوگیری

دیگه بدون جلوگیری هم که خیلی راحت تر و بهتره

من مطمئنم دوسه ماه بگذره هر روز تاپیک میزنی چرا بی بی چکم منفی شد من بچه میخوام انتظارت بشه 5-6ماه دیگه از عشق بچه خوابت نمیبره😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
منم سنم داره میره بالا شوهرم گیر نمیده اما خودم دارم دیوونه میشم آخرش که چی؟ فوبیای بارداری و زایمان ...

شوهر من هی میگه به فکر باش کاش سنم کمتر بود بیخیال میشدم شما چندی خواهر من ۲۹ سالمه

2738
عشقتون بیشتر شد یا کمتر😔قبلش بهتر بودین یاالان

من بچه دوممه .نه تاثیری نداره رو عشق .حالل فرصتای تفریح و ایما کمتر میشه ولی خوب وقتی بزرگتر میشه  عوصش شیرینی هاش باعث میشه زنو و شوهر بیشتر بهم نزدیک بشن 

الان دختر اولم4سالشه تا منو و باباش بغل هم بشینیم تندی خودشو از دورترین نقطه خونه هم ک باشه میرسونه بهمون میشینه وسطمون ک همدیگه رو بغل نکنیم .خوب در نگاه اول باعث جداییه ولی در اصل اینطوری بیشتر بهم نزدیک میشیم سه تایی و میخندیم

حداقل تا ۳ سال نمیخواستم الان دوساله عروسی کردیم😔

من هم اومدم خونه خودم حامله شدم .الآنم بچم ده ماهشه سه ماهه باردارم ناخواسته جای من بودی چیکار میکردی .خیلی فشارروم شوهرم اولیواصرار میکرددومی هم ک ناخواسته شد بازم خداروشکر سالم باشن سختیشو تحمل میکنیم

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
شوهر من هی میگه به فکر باش کاش سنم کمتر بود بیخیال میشدم شما چندی خواهر من ۲۹ سالمه

منم 29 سالمه. نه شوهرم اصلا چیزی.نمیگه. خودم میگم زمان برای من نمی ایسته سنم داره میره بالا

از تربیت وحشت دارم مخصوصا پسر ،از دور شدن از شوهر

نگووو منم برا بارداری دومم همین بود میگفتم دختر بشه خدا و ...خیلی استرس داشتم بعد مشکلات که برام به وجود اومد آزمایش سلفری .الانم کیست مغزی جنین و کرونا گرفتنم و الانم که شکمم خیلی بزرگ شده فقط فقط میگم خداجون پسریم سالم به دنیا بیاد اشتباه کردم فقط بیاد پیشم 

من که خیییلی پشیمونم چرا جلوگیری کردم اوایل زندگیم .من یکم ترسو هستم از بارداری و نوزاد  ولی و ...

خدا حفظش کنه

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
عزیزم ول کن به زندگیت برس تا الان چیکار میکردی همون کارارو انجام بده فکر کن حالا حالا ها قرار نیست ...

کلا بقول شوهرم خیلی سخت میگیرم ،همش میگم دیر بشه چی😬بی بی چکو آره صدرصد همینطوری میشم خداکنه ماه اول بشه من ادم انتظار نیستم😔

2706