2737
2734
عنوان

از مادر شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 57 پست
وما نیز هم منم بچم ۴ماهشه اینقد تز میده هی اینکارو کن اونجور کن انگار فقط خودش بلده منم خودمو میزنم ...

اینجور موقع ها باید بگی باشه بعد کار خودتو بکنی

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
وما نیز هم منم بچم ۴ماهشه اینقد تز میده هی اینکارو کن اونجور کن انگار فقط خودش بلده منم خودمو میزنم ...

الاغ ...بد میگه یا با لحن مهربون ...اونم اگه انجام ندم زبونش درازه عین خر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگه بعدش اگه خونه ازشون جدای  نمیخاد این دغدغهشون داشته باشی.

اره کاملا جدام فقط زایمانم رفتم اونجا سالی یبار ببینمشون ولی تو ذهنم دم دقه...جلوم تعریف میکنه خوشگلی ولی یک 

2731
من که کلا ریختشو میبینم میگم خدا سوسکو فهمیدیم چرا افریدی اینو چرا دیگه

من هنوز بعد ۱۰سال میبینمش استرس میگیرم.اصلا این بشر برام‌عادی نمیشه.چون همیشه باهام دعوا داره

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
الاغ ...بد میگه یا با لحن مهربون ...اونم اگه انجام ندم زبونش درازه عین خر

من که انجام نمیدم اصن میگه سرمو میکنم یه ور دیگه هفته ای یه شام میرم پیششون وسلام

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
بدیهاشو پیش شوهرت نگو بذار خودش بفهمه  منم هی گله میکردم تازه بیشتر میچسبید بهشون و به حرفشون ...

واقعا عامو ایقد دروغ میگم میخوام ب شوهرم خالی کنم خیلی دروغگوست مادر شوهر تو تو زندگیت دخالت میکنه

اینجور موقع ها باید بگی باشه بعد کار خودتو بکنی

داره میگه سرمو میکنم یه طرف دیگه یعنی نشنیدم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

عزیزم... هر ادمی با مادر خودش بحثش میشه.. ولی چون مادره خودته ناراحت نمیشی... مادرشوهرم همونجور گاهی یچیز میگه از سر دلسوزه و... ک بهت ممکنه بربخوره 

حرص بیخود سر حرف اینو اون خودتو اذیت میکنه و باعث میشه هی سر شوهرت غر بزنی و گلایه کنی اونجور بدتر شوهرتم میرنجونی و اونم شاید عصبی بشه و حقو بده مادرش اونجور ک واویلا خون خونه ادمو میخوره، صبور باش اشکالی نداره حرفی زدن مادرشوهر خواهرشوهر جاری... تو اهمیتی نده کاری خودت میخوای و انجام بده 💙

واقعا عامو ایقد دروغ میگم میخوام ب شوهرم خالی کنم خیلی دروغگوست مادر شوهر تو تو زندگیت دخالت میکنه

اووووو تا دلت بخواد ولی من اهمیتی نمیدم 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2706