2737
2739
عنوان

از مادر شوهرم متنفرم

870 بازدید | 57 پست

زایمان کردم تو ۵ماهگی هستم تو زندگیم دخالت نمیکنه یه چنتا حرفش دلم را گرفت دلم میخواد مث خفش کنم...موقع دعوا با شوهرم میگم بیشعوره هی دعوا شدت میگیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وما نیز هم منم بچم ۴ماهشه اینقد تز میده هی اینکارو کن اونجور کن انگار فقط خودش بلده منم خودمو میزنم نشنیدن یا جوابشو میدم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

خب باش.  یه تاپیک زدم فان بود ولی الان که میبینم...اصن فان نیست

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...

بدیهاشو پیش شوهرت نگو بذار خودش بفهمه 

منم هی گله میکردم تازه بیشتر میچسبید بهشون و به حرفشون گوش میداد اما تصمیم گرفتم دیگه چیزی نگم و نتیجه داد حالا اصلا اسمشونو نمیاره 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2706