2733
2734
عنوان

الان من خودشیرینم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 39 پست
خب اظهارفضل نمیکردی یه نفر آدم فروشی کردی منم بخاطر همین موضوع با مادر یکی از همکلاسی‌های پسرم حساب ...

من از دوستام.از چن نفر پرسیدم.اصلا ادم فروشیو خودشیرینی نبودش.

من اگه میخواستم خودشیرینی کنم گه یه جور دیگه رفتار میکردم.

حتی پیامم بعدش از تو گروه پاکیدم.

اوشون خیلی حرصش گرفته بود.

Tired:)

بهش بگو چهار تا زینک اکساید بفرستم دم خونتون بمال اون نقاطی که روت نمیشه به کسی نشون بدی😂😂😂

کاملا واضحه سوخته 

بهش محل نده دختره ی عقده ایه افاده ایه امل 😐😐😐😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهش بگو چهار تا زینک اکساید بفرستم دم خونتون بمال اون نقاطی که روت نمیشه به کسی نشون بدی😂😂😂 کامل ...

دعوا رو که چن ساعت ازش گذشته.

ولی اگه کسی چیزی گف حتما اینو بش میگممم

کار تو بد بود که وقتی مخاطب سوال معلم بود، تو پریدی وسط.

کار همکلاسیت زشت بود چون با اون حرف نزده بودی ولی اومد بلبل زبونی کرد از طرفی فحش داد بهت کلا دیگه آدم حسابش نکن. جوابشم نده 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
نهم😐😐

عزيزم مثلاً درسته.

نوشته بودي مصلا.

بعدشم ولش كن، يه چيزي از حسودي گفته و رفته ديگه!

تو تا اين وقتِ شب درگيرشي؟

بيخيال بابا.

از اينجور آدما هميشه هست.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
نباید دخالت میکردی...

دخالت چی؟

حتی بعضی از بچه ها هم معترض بودن به این کارش.

یه تنه وقته کلاسو داش میگرف.

اخه وقتی امتحانو دادیم.ت موم شده.رفته.جبرانیم نداره.چرا الکی زور میزنه

2740
من از دوستام.از چن نفر پرسیدم.اصلا ادم فروشیو خودشیرینی نبودش. من اگه میخواستم خودشیرینی کنم گه یه ...

چهار بار که همچین حرفی رو بزنی دیگه همکلاسیهات باهات حال نمیکنن

ببین یه تصمیم درست بگیر

اینکه تو بحثی که تو رو مخاطب قرار ندادن اصلا دخالت نکنی 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خب اظهارفضل نمیکردی یه نوع آدم فروشی کردی منم بخاطر همین موضوع با مادر یکی از همکلاسی‌های پسرم حساب ...

هی ددم بهت نمیاد خشن بشی 😅

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
نهم😐😐

خوب کردی بهش 😐😂 

من خودم اعصاب نداشتم همین بلارو سر سمجای کلاس میووردم

کسیم حرف میزد میگفتم اومدی سر کلاس نه سبزی پاک کنی 

با صدای بلند 

دیگه تا اخر کلاس جم نمیخوردن

عزيزم مثلاً درسته. نوشته بودي مصلا. بعدشم ولش كن، يه چيزي از حسودي گفته و رفته ديگه! تو تا اين وق ...

اره.میدونم.دستم خورد.کیبورد لنتی😂😂

به بزرگیت ببخش خانومی😂😂😘

اخه خیلی دوست بودیمو مثلا صمیمی بودیمو.

حتی به فکرمم نمیرسید همیچن حرفایی بزنه

اره.میدونم.دستم خورد.کیبورد لنتی😂😂 به بزرگیت ببخش خانومی😂😂😘 اخه خیلی دوست بودیمو مثلا صمیم ...

قربونت❤️

كلاً هم كلاسيُ هيچ وقت دوست حساب نكن و به كسي اعتماد نكن

فقط به فكر درس و منفعت خودتت باش

همين.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2706