2726
عنوان

الان من خودشیرینم؟

248 بازدید | 39 پست

بچه ها.ما  ریاضی امتحا ن داشتیم.

چن روز پیش.

بعد یکی تو کلاس هس.

بچه زرنگه.فامیل مونم هس اون.

بعد تو کلاس ریاضی که امروز برگزار شد هی میگف خانم تورو خدا جوابا رو بدید.

بعد دبیر میگف نه.نمیشه.بزار بعد تموم شدن این فصل.

باور کنید.۱۰ بار گف .خانم هر ده بار گف نَه.

بعد یکی از بچه ها دقیقه هااای اخر کلاس گف خانم میشه ورقه رو بگید جوابشو؟

خانم گف نه عزیزم.برای هزارمین بار نه.

من پسام دادم:ول کن دیگه عزیز من.هزار بار پرسیدی.خانم گف نه.بعد از فصل.برای چی اصرار الکی میکنی.

همین بود.

بعد بعد از کلاس همون دختر فامیلامون اومد پیویم.

کلی فش بارم کردو گف خودواقعا م نت خودشیرینمشیرین.گف تو نمرت خوب شده.حالت توپه.زر اضافی نزن.

من‌گفتم میخواستی بخونی. اتفاقامن از تو هم عقب تر بودم.نشستم مثل خر خوندم.کار کردم.

گف اینا همش توههمه.

راهای دیگه ای برای خودشیرینی انتخاب کن.

اصلا ازش توقع نداشتم.واقعا شخصیتشوو نشون داد.

واقعا من خوشیرینم

Tired:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😁یادش بخیر 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

خب اظهارفضل نمیکردی یه نوع آدم فروشی کردی

منم بخاطر همین موضوع با مادر یکی از همکلاسی‌های پسرم حسابب بحثم شد تو گروه یه کار کردم دهنشو ببنده 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706