2733
2739
مال من از دم گدا زاده اند

نزنید این حرفو اونا جزء آبروی شما هستن و شما باهاشون نسبت دارید دیگه . همه چی که پول نیست من واقعا نمیفهمم 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
بذار یه مثال برات بزنم من دخترمو خب طبیعیه که روش تربیتی من با داداشم متفاوت باشه . ولی پدرم از بچگی ...

ایشالا همیشه مثل الان جیبتون پر پول باشه...

اینو بدونید ک هر آدمی ک نداره یا پول زیاد نداره لزوما آدمی نیست ک این چیزا رو نمیدونه یا بهشون عمل نمیکنه...

بی پولی هزار و یه دلیل داره

گر آرزوی وصلش پیرم کند مکن عیب   عیب است از جوانی کاین آرزو ندارد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا همیشه مثل الان جیبتون پر پول باشه... اینو بدونید ک هر آدمی ک نداره یا پول زیاد نداره لزوما آ ...

احسنت ا امه عرضم همین بود وقتی فقط پول نباشه و اینایی که گفتم بعلاوه قوانین و خط قرمزای بیشتر و ارزش های مهمتر دیگه وجود داشته باشه شما یه ثروتمندین بدون شک ولی اگر با نبود پول احساس گناه پشیمونی از ازدواج به پوچی رسیدن سرخوردگی و غیره کردید قطعا قوانین رو رعایت نکردید . ثروت قوانین داره قوانین ثروت مشترکه ولی انواع ثروت متفاوته ثروت مالی آخرین درجه ثروته و پست ترین حالت ثروت. هرچند اکثر مواقع که با چشم در مورد دیگران دیدم اگر در نبود ثروت مالی قوانین ثروت روحی ثروت اخلاقی و ثروت محبتی و غیره رو رعایت کنین ثروت مالی خودش دنبالتون میگرده نمیدونم چرا ازم نپرسید که اگرم میدونستم اینجا جای بحث نبود . ولی ثابت شده به من 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
نزنید این حرفو اونا جزء آبروی شما هستن و شما باهاشون نسبت دارید دیگه . همه چی که پول نیست من واقعا ن ...

عزیزم شما درک نمیکنید این حرفم را چون تو موقعیت من نیستین😍...من برادرشوهر ۵۰ ساله شاغلم تک زنگ میزنه تا بهش زنگ بزنیم...یا تا حالا هیچ کدومشون کادو تولد بچه..عقد  ازدواج..پاگشا ..خونه نویی و هیچی برا ما نیاوردن...( حالا کاری به رفتار و اخلاقشون نداریم..چون در مورد وضعیت مالی حرف میزنیم..( میریم شهرستان پیششون..یکیش فلش را از تو ماشین برمیداره واس خودش..اون یکی رو فرشی را برمیداره..اون یکی لیوانها و فلاکس را برمیداره میگه ندارم..،اون یکی پوشک بچه ام را برمیداره میگه واسه نوه ام.....در حالیکه ندار نیستن

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
عزیزم شما درک نمیکنید این حرفم را چون تو موقعیت من نیستین😍...من برادرشوهر ۵۰ ساله شاغلم تک زنگ میزن ...

عجب ندیدم هنوز . ولی بنظرم شمام نادیده بگیرید اینا که گفتید بخاطر سبک زندگی بزرگتراشونه که ممکنه ریشه ی ۱۰۰ ساله داشته باشه همینطور غلط به نسل ها منتقل شده تقصیر خودشون نیست بیشتر دلتون بسوزه تا اینکه ناراحت بشید

عجب ندیدم هنوز . ولی بنظرم شمام نادیده بگیرید اینا که گفتید بخاطر سبک زندگی بزرگتراشونه که ممکنه ریش ...

اره خیلی عجیبن  حق داری باور نکنی  ولی من توش غرقم

اره اخلاقهاشون خیلی زشته و خجالت اور  

2738
اره خیلی عجیبن  حق داری باور نکنی  ولی من توش غرقم اره اخلاقهاشون خیلی زشته و خجالت او ...

مهم نیست اتفاقا این یه موقعیته برای بالا رفتن اعتماد بنفستون همیشه شرایط رو به نفع خودتون تغییر بدید حتی لازم نیست بقیه رو تغییر بدید . وقتی وسیلتونو برمیدارن بگو خداروشکر من اینطور نیستم. من اصیل زادم ‌. من محتاج نیستم. من میبخشم و بخشنده هستم .از کنار من دیگران استفاده میکنن و و و . اگر ثروتمند بشید قدر این حرفای منو حتما میدونید و دنبال کسی هستید که کنارش احساس اعتماد به نفس زیادی بکنید چون حالتون خیلی خوب میشه البته بگما بشرطی که دل کسیو نشکنید

مهم نیست اتفاقا این یه موقعیته برای بالا رفتن اعتماد بنفستون همیشه شرایط رو به نفع خودتون تغییر بدید ...

اخلاقهاشون خیلیییی بدتره...اونقد حرف و طعنه و دخالت میکنند که زندگیم داغون شده..افسردگی شدید گرفتم از دستشون.و از دست شوهرم حتی..قرص اعصاب میخورم.شوهرم خیلی عاشق و وابسته شونه..هر چ بگن تو زندگی من اعمال میکنه متاسفاته😢😢...بریدم خواهر ...خیلی ببخشید نفهم تر از این حرفا هستند

اخلاقهاشون خیلیییی بدتره...اونقد حرف و طعنه و دخالت میکنند که زندگیم داغون شده..افسردگی شدید گرفتم ا ...

خب پس کلا جریان عوض شد سیاست زنانه پس چی میشه واسه یه زن عاشق کردن مرد کاری داره؟ بهترین راه بدست گرفتن زندگی و افسار تمام زندگی تا جایی که بدون اجازت آب نخوره عاشق کردن مرده ولاغیر ولی ۹۰ درصد میجنگن غلطه غلطه غلطه

خب پس کلا جریان عوض شد سیاست زنانه پس چی میشه واسه یه زن عاشق کردن مرد کاری داره؟ بهترین راه بدست گر ...

سیاست بلد نیستم..در واقع شوهرم اونقددد سیاست داره که نمیتونم راه به جایی ببرم..و متاسفانه ۵ خواهر داره که همه بالای ۵۰ سال هستند و فوق العاده بدجنس و اب زیر کاه..،شوهرمم اجازه مدیریت چیزی را بهم نمیده..و هم اینکه خیلی وابسته و عاشق خانوادشه..خیلی راهها را رفتم به جایی نرسیدم...من خسته شدم دیگه دست از تلاش برداشتم...شوهرم هرگز حمایتم نکرد..هرگز بهم پر و بال نداد...هرگز برام تکیه گاه نبود..در عوض همه اینا را برای خواهر برادر که هیچ برای هم روستایی هاش هم داره...شوهرم بارها رک بهم گفته خواهرهام گفتن مراقب باش زنت از خانواده ات نِبُرت..یعنی جدات نکنه ...کور خوندی

و خیلی چیزهای دیگه ..الان به جایی رسیدم که میگم خیلی احمق بودم ول نکردم برم همون سالهای اول

خب پس کلا جریان عوض شد سیاست زنانه پس چی میشه واسه یه زن عاشق کردن مرد کاری داره؟ بهترین راه بدست گر ...

ممنون که برام وقت گذاشتید و راهنماییم کردی😘😘😘😘😘

سیاست بلد نیستم..در واقع شوهرم اونقددد سیاست داره که نمیتونم راه به جایی ببرم..و متاسفانه ۵ خواهر دا ...

مشکلتون سطحی نیست من در این حد نمیدونم میترسم حرفی بزنم برای شما درست درنیاد و من مدیون بشم حتما مشاور دکتر برو تنها هم برو به خودت برس و باید کاری کنی بفهمه تو چقدر ارزشمندی کلا واسه دل خودت کیف کن گاهی علایقتو انجام بده یکم دورشو خلوت کن ولی فاصله نگیر اول و آخرم که دکتر مشاور