2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من! البته اداشونو در میارن 😝

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2731
2738

کسی اینجا جرات نظرم داره؟ تاپیک میزنن جواب که میدی ۵۰ نفر حمله میکنن که آره باشه تو فلانی تو خوبی 😅😅😅

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
خوشبحالشون

پول یه وسیلس به نظرم نه هدف، اگه کلیشه ایه اشکالی نداره در عوض درسته . با پول گاها میشه آرامش و آبرو و محبت خرید ولی اکثرا آرامشو آبرو و محبت اطرافیانشونو فدای پول میکنن تویه تاپیکی امروز با یه خانمی بحثم شد که میگفت اجازه نمیدم شوهرم خرج خانوادش کنه اصلا تعجب آوره بعضی حرفا 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
پول یه وسیلس به نظرم نه هدف، اگه کلیشه ایه اشکالی نداره در عوض درسته . با پول گاها میشه آرامش و آبرو ...

نه حرف درستیه

ولی آدم بدون وسیله نمیتونه به هدف برسه

در اصل بدن پول نمیشه هیچ کاری کرد...

بهترین تفریحا پول میخاد

مسافرت پول میخاد

درس خوندن پول میخاد

به سلامتی رسیدن پول میخاد

تو این روزگار برا ثانیه به ثانیه باید پول داشته باشی

گر آرزوی وصلش پیرم کند مکن عیب   عیب است از جوانی کاین آرزو ندارد  
نه حرف درستیه ولی آدم بدون وسیله نمیتونه به هدف برسه در اصل بدن پول نمیشه هیچ کاری کرد... بهترین ...

بذار یه مثال برات بزنم من دخترمو خب طبیعیه که روش تربیتی من با داداشم متفاوت باشه . ولی پدرم از بچگی به داداشم یاد داد که پس انداز کن . مسئولیت پذیر باش، پول دربیار، خلاقیت داشته باش ، آدم خوبی باش ، به کسی آسیب نزن، درست رفتار کن، مودب باش ، پولی که درآوردی رو حتما خرج کن ، پولتو درست خرج کن ، پولتو به موقع و به اندازه خرج کن، حتما همیشه به دیگران کمک کن، قرض بده ، دلسوزی کن ، آرامش داشته باش، خونوادتو مهمترین چیز توی دنیا بدون ، محترم باش و احترام بذار، مظلوم نباش و جلوی ظلمو بگیر . حالا توی این تربیتا ۸۰درصدش واسه منم مشترک بود ولی به نحوی دیگه . پدرم هر درسی رو با یه اتفاق واقعی به ما آموزش میداد گاهی حتی اتفاقا رو مخصوصا رقم میزد تا اون درسو یاد بده . مثلا اگر همه پولتو خرج کنی دیگه نداری و واقعا بهمون نمیداد تا موقعش. حالاااا هرکس بخواد به موفقیت مالی برسه طبیعیه که این راهو حتما باید بره. اگر پدرو مادر نتونستن آموزش بدن باید خودش آموزش ببینه

2706