2733
2739
عنوان

فکر می کنید دنیای پس از مرگ چطوریه؟ بهشت می‌رید یا جهنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1467 بازدید | 78 پست

تا بهشت هست چرابرم جهنم😊

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا کسی جای نمیره همه میرن برزخ تا قیامت که تقسیم بشن به بهشت و جهنم  بنظر من اخر جهنم هم بهش ...

آره خدا هم خودش گفته جهنمم بخاط همینه ک مارو پاک کنه بعد درآخر همه میرن بهشت ب جز اون افراد خاص

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740

آب جوش نمیخای؟

باش پس یدونه از آون موز ها پرت کن بیاذ این طرف😀😀😀😀🍌🍌🍌🍌🍌

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍

عزیزم همه به نسبت گناهاشون اول میرن جهنم بعد میرن بهشت

فقط یه عده بسیار خاص توی جهنم جاودان هستن توی قرآن گفته شده

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین