2733
2739
عنوان

فکر می کنید دنیای پس از مرگ چطوریه؟ بهشت می‌رید یا جهنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1467 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فعلا کسی جای نمیره همه میرن برزخ تا قیامت که تقسیم بشن به بهشت و جهنم 

بنظر من اخر جهنم هم بهشت در انتظاره‌ماست حتی اگر جهنم بریم بعد کشیدن عذاب که‌ممکن قرن ها طول بکشه بلاخره بهشتی هم هست چون خدا مهربانه

2740

گناه ک زیادکردم اما خوب ی جو انسانیت هنوز تووجودمه ک میگم شاید حداقل ته ته جهنم نبرنم

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏

به قول بابا پنجعلی... 😂 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

اون دنیا طوریه که اصلا" فکرشم نمیکردی...

😏

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel