2737
2739
عنوان

مامانایی که نی نی هاتون بهار بدنیا اومدن....🌸🌸🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 55 پست
همش دلم شور میزنه دلم میخواد برم دوباره صدای قلبشو بشنوم 

نگران نباش قلب نی نیت مثل ساعت میزنه

منم الان همش دلم میخواد تکون بخوره 

میفهمم حالتو همه مون نگرانیم

من خیلی بارداری سختی داشتم طوریکه امینو سنتز هم شدم

اما خداروشکر سالم بود

نگران نباش اصلا خدا حواسش به فرشته ها هست😘

میشه برای سلامتی نی نیم‌ یه صلوات بفرستی🙏انشالله همه ی منتظرا به حاجتشون برسن،الهی امین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا خفظش کنه واسه منم ۲۰ ام زدن زایمان اما چون سزارینم امکان داره زودتر بشه شیردوش چه مارکی بهتره؟

نمیدونم بخداعزیزم٫ماله منوبیمارستان به شوهرم دادمدلشواونم گرفت برقی بود حالت مک زدن بچه شیررومیدوشید

منم زایمانم فروردینه مرسی از تاپیکت استارتر منم استفاده میکنم

چقددخوب مثل همیم😍😍

میشه برای سلامتی نی نیم‌ یه صلوات بفرستی🙏انشالله همه ی منتظرا به حاجتشون برسن،الهی امین🙏
پس حتما پتو رو میخرم😍

اره عزیزم من نخریدم نمیدونستم البته من خیلی وسایل خریده بودم این ازقلم افتاده بود بیمارستانم خصوصی بود خودشون بهم دادن باور کن الان که بچم ۸ماهشه هنوز ازش استفاده میکنم خییلییی بدردم خوردتازه رفتم یکی دیگه خریدم

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
بنظرم فقط تا دوماهگیش بخر فعلا بعد هر سری برو بخر تایکماهش چون زود کوچک میشن..از هر سایز دوتا بخر با ...

ممنونم عزیزم

2740
نگران نباش قلب نی نیت مثل ساعت میزنه منم الان همش دلم میخواد تکون بخوره  میفهمم حالتو همه مون ...

خداروشکر ایشالله به سلامت بدنیا بیاد دوهفته پیش وقتی رفتم اولین بار سونو بدم واقعا سوپرایز شدم‌چون انتظار نداشتم قلبش بزنه رفتم ببینم ساک هست بعد دیدمش 😭دیدم خوابیده قلبه قشنگش ضربان داشت انگار تمام دنیارو بهم دادن 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲

من پستونک گرفته بودم دخترم اصلا نگرفت تا به الان.

پودر بچه گرفتم اصلا استفاده نکردم هرکیو دیدم گفتن نزن به بچت منم استفاده کردم الکی خرج شد یه چیزا 

احترام بزار🙃اعتماد نکن
نمیدونم بخداعزیزم٫ماله منوبیمارستان به شوهرم دادمدلشواونم گرفت برقی بود حالت مک زدن بچه شیررومیدوشید

🙏🙏🙏🙏ممنون

خداروشکر ایشالله به سلامت بدنیا بیاد دوهفته پیش وقتی رفتم اولین بار سونو بدم واقعا سوپرایز شدم‌چون ا ...

خب پس چرا دیگه نگرانی عزیزم، اصلا استرس نداشته باش انشالله ۱۱ هفته برو یه سونو گراف ماهر جنسیتو اگه گفت بفکر سیسمونی باش😍😍😍انشالله خدا همه ی نی نی های داخل شکمو خارج شکمو حفظ کنه🙏

چند تا از لباساش هنوز دوبار استفاده نکرده بودم کوچیک شدن. لباس بچه اولش زیاد نگیرین مخصوصا یکی دو م ...

اره درسته خواهرمم همینو میگه، میگه رو به رو بخر الان نخر 

راستش خودممم دلم نمیخواد هزینه الکی کنم بجاش چیزاهای دیگه واجبه بخرم

من پستونک گرفته بودم دخترم اصلا نگرفت تا به الان. پودر بچه گرفتم اصلا استفاده نکردم هرکیو دیدم گفتن ...

منم پستونک خریدم شیشه شیر هم خریدم نمیدونم دیگه استفاده میشه یا نه

2706