2733
2739

سلام میخواستم بگم بچم فروردین بدنیا میاد لباس چیا بخرم طبق تجربه تون🙏چون من خیلی از تجربه های نی نی سایتی های گل استفاده کردم😘

من زیاد نمیتونم هزینه کنم تو این شرایط سیسمونی بخرم فقط میخوام خیلی چیزهای ضروری بخرم🥺

ممنون میشم راهنمایی کنید🙏😘

میشه برای سلامتی نی نیم‌ یه صلوات بفرستی🙏انشالله همه ی منتظرا به حاجتشون برسن،الهی امین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا لباس سایز صفر یک  دو  سه  چنتا بخرم و چه چیزهایی بخرم

تو بعد از اولین سونو چند هفتگی دوباره سونو کردی ؟ من شیش هفته سونوی قلب رفتم کی باز برم ؟ 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
2731

آغوشی و کریر و اینجور چیزها آیا واجبه ؟ تخت کنار مادر یا چیزهای دیگه که خودتون میدونید 

چه چیزهایی واقعا ضروریه خریدش

میشه برای سلامتی نی نیم‌ یه صلوات بفرستی🙏انشالله همه ی منتظرا به حاجتشون برسن،الهی امین🙏

خوشبحالش که فروردینی میشهههههه، چ خوش شانسه😁😁😁

خاص میشه😃

منم ۱۲ فروردینم

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
دختر من ۲۱ فروردین به دنیا اومد سایز ۲ گرفتم لباس

خداحفظش کنه

سایز ۲ خیلی گشاد نبود واسش؟

2738
خوشبحالش که فروردینی میشهههههه، چ خوش شانسه😁😁😁 خاص میشه😃 منم ۱۲ فروردینم

اره واقعا فرودینی ها خیلی خاص و باهوش و مغرورن😍

سرهمی خیلی بدردت میخوره پتودور پیچ حتمابگیر.منم دخترم فروردین دنیاومد فداش بشم

‌سرهمی منظورتون زیر دکمه داره؟

اره واقعا فرودینی ها خیلی خاص و باهوش و مغرورن😍

😍😍😍😍

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2706