2733
2734
نواقص اخلاقی نو برطرف کنم مدرسه بسازم خودمو دوست داشته باشم

👌👌👌

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

این آرزو بیشتر برا خودته ! حالا که داری آرزو میکنی بگو امیدوارم یروزی هیچ بچه بی سرپرست و بدسرپرست نباشه و هیچ فقیری نباشه که کمک بخواد

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب عشقم برسم 

دیوونشم 

لحظه ب لحظه زندگیمونو تصور میکنم 

نمیتونم بگم چ حسی دارم اما خدا خودش میدونه چقدر از صمیمم قلبم ازش اینو میخوام....♥️ایشالا همه عاشقاب عشقشون برسن ♥️

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2728

آرزوم اینه که عزیز ترین فرد زندگیم عشقم به آرزوش برسه... البته چند وقت پیش فهمیدم آرزوش اینه که منو کنارش داشته باشه😉

دعا کنید هرچی زودتر بهش برسم.. دوریمو خیلی دلم براش تنگ شده

صاحب خونه بشم و دوباره بچه دار بشم

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
2738

تن سالم خانوادم همیشه سلامت شاد باشن کنارم

پولدار بشم به بچه هایی فقیر کمک کنم ارزومه هیچ بچه ی ارزو به دل نمونه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
منم دقیقا همینطور... امیدوارم زودتر بهش برسی... میدونه دوسش داری؟ 

دوتامون عاشق همیم

مشکلات مالی داریم فعلا 😔

♥️ عزیزم همچنین

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

خودم و خانواده ام همه سلامت و خوشبخخخخخت باشن .خودمم از اون خونه خیلی بزرگا ک تو رمان هاست داشته باشم با خدمتکار و آشپز و اینا🤭 از وقتی اولین رمان رو تو نوجوونی خوندم این ارزوم شد هنوزم هست 😋

2706