2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچم شفا بگیره😓

ان شاالله...چیه مربضیش؟؟البنه اگ دوست داری بکو

براش صلوات فرستادم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2731

سلامتی و خوشبختی پسرم بعد بدهی هامون بدیم و ی خونه وماشین  خوب بخریم و کمی طلا داشته باشیم خلاصه پوادرا گر بشیم و کنا. فرزندانم و همسرم با سلامتی و دلخوش زندگی آرومی داشته باشم

2738

خدابهم بچه سالم بده ،خوشبخت باشم درکنارشوهرم،سلامتی خانواده ام،موفقیت بیشتر تو کارم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

بزرگترین آرزوم اینه که من و سه نفر از کسایی که عاشقانه همو دوست داریم یعنی مادرم و پدرم و همسرم تا آخر عمرمون سالم و شاد باشیم  و آخرش هر سه تا باهم از دنیا بریم تا خدای نکرده غم مرگ همدیگرو تحمل نکنیم خودم که اصلاااااا طاقتشو ندارم 

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2706