2737
2734
اتیسم

عزیزم براش صلوات فرستادم الهی به همین زودی شفا پیدا میکنه 

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بزرگترین آرزوم اینه که من و سه نفر از کسایی که عاشقانه همو دوست داریم یعنی مادرم و پدرم و همسرم تا آ ...

منم همینطور 

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2738

دلم‌مامان‌بابام‌شادبشه‌اونام‌صاحب‌پسربشن‌آمین‌بگین‌که‌خدااجابت‌کنه‌دعاهامونو

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

اوول ازهمه سلامتی همهههه آدما واقعا دلم‌نمیخاد کسی مریض باشه چشمای بابام خوب بشه🙏🙏🙏

عاقبت بخیری پسرم و خانوادم و‌خودم

بعدشم تاعید یا تا قبل بدنیا اومدن نینیمون بریم خونه ی خودمون بدهیامون سیک بشه مشتری مغازمونم زیاددد بشه

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
منم همینطور 

صلوات فرستادم برای دو فرشته زندگیت عزیزم  

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2706