2733
2739
عنوان

خانوما بيايد بگيد درامدتون از كجاست🏃🏻‍♀️💵

| مشاهده متن کامل بحث + 2968 بازدید | 147 پست
من آرزومه شاغل بشم، کارهای هنری توخونه هم انجام دادم، خیلی کار جدیدیه ها ولی مشتری ندارم☹️😔 چون حسا ...

واقعا سخته هركاري ميتوني بكن كار عار نيست غرورتو حفظ كن

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر پدر و مادرت بهت اجازه نميدن كه مستقل باشي پس خودشونم بايد تطميعت كنن يعني چي كه اينو نميذارن او ...

اي خواهر دست  رو دلم نزار

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2728
چ جوري از همسرتون پول ميگيريد من ديگه حتي روم تميشه از بابام پول بگيرم دلم ميخواد دستم تو جيب خودم ب ...

پدر خیلی با شوهر فرق داره هااا😩از شوهرم پول نگیرن چ چیزایی ادم میشنوه

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
چه کار خوبی

خيلي خوبه بنظرم مخصوصا براي خانه دارها خيلي ام درامد داره همه از تنبلي ازش مبخرن حتي مادر من ك وسواسم داره 😂

2738

ببين من يه دختر خاله دارم، توي يه شهر شمالي زندگي ميكنه، اول رفت كلاس خياطي، كاراي خياطي انجام ميداد خيلي هم يهو درامدش خوب شد، بعد دلش رو زد

الان توي خونه كيك خونگي، انواع و اقسام شور و ترشي و خيارشور درست ميكنه با ١٠٠ درصد سود به سوپر ماركت ها و مغازه ها ميفروشه

خيلي هم راضيه

خب دنبال هرکاری که فکر کنی رفتم😔 ولی نشده... هزارجا فرم پر کردم.... 

اگه طلايي چيزي داري بفروش بزن تو كار لباس 

يا ارايشگري ناخن كاري چيزي شما مستقل تري راحت تري واسه كار

2706