2737
2734

ب جز كامنداي عزيز دل😄❤️

خانه دارها چيكار ميكنيد درآمدي داريد؟

من امسال تازه دانشجو شدم و اين مسئله ي كرونا هم ك اومده غوز بالا غوز شده

بنظرتون ح كارايي ميتونم بكنم ك درامدشم خوب باشه؟

ب اين كاراي فايلي ك توي تل هست فكر كردم فايده نداره بايد كتاب اموزشي بخرم و اينا ك سخته

پيچ لباسي هم ميتونم چون ب كيش ارتباط داريم و راحت ميتونم جنس بيارم و حدود ١.٥ مبتونم جور كنم 

ولي فكر ميكنم سخته و نميتونم و اينا 

بلاگرم ك نميتوتم بشم چون بابام نميزاره😂

بنظرتون ديگه چ كارايي ميتونم بكنم تو اين شرايط؟

ي ذره گلدوزي ام بلدم😐ولي ن در حد پيج زدن چون جرئتشم ندارم😕

شما هم بگيد ايده بگيريم😍

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازدواج کن ...دستت از جیب بابات بره توو جیب شوهرت😂😂😂😂

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

ي مغازه هست سبزي خرد شده ميفروشه لامصب خيلي درامد داره ولي مامانم نميزاره🤤😂😂

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2738
جیب همسر گرام😉😉😉

مفت خور الدوره😂❤️

من آرزومه شاغل بشم، کارهای هنری توخونه هم انجام دادم، خیلی کار جدیدیه ها ولی مشتری ندارم☹️😔 چون حسابی به پول و درآمد نیاز دارم، تازه جداشدم سختمه پول از خانواده بگیرم😔😔😔

ازدواج کن ...دستت از جیب بابات بره توو جیب شوهرت😂😂😂😂

چ جوري از همسرتون پول ميگيريد من ديگه حتي روم تميشه از بابام پول بگيرم دلم ميخواد دستم تو جيب خودم باشه🤤

2706