2733
2739
عنوان

چجوری ب شوهرتون گفتین باردارین؟عکس العملش چی بود؟😄

| مشاهده متن کامل بحث + 2542 بازدید | 88 پست
هنو ک اقدام نکردم ولی فعلا اره هنو هیچکس بچه نداره.نه خواهر خودم نه خواهر شوهرم

ای جون ان شاءالله هر چ زودتر فکرتو عملی کنی

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد استرس نده من ابجیم دکترا گفتن بچه دار نمیشه واقعا معجزه شد خدا خودش ی نی نی بهت میده

توکلم ب خداس

ولی این حرکت جوراب بچه رو نمیتونم عملی کنم.چون سه ماه بعد عقدمون ولنتاین بود گف چی میخای گفتم جوراب بچه😂منم نادان....خوشحالو شادو خندان با جوراب نینی رفتم خونه....الان ک اومدم خونه خودم گذاشتم تو چمدون.حالا نمیدونمم دختره یا پسر براش جوراب خرسی گرفتم ایشالا ک خوشش بیاد😍❤️😂

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃
2731

یکی از فامیلامون یه عکس از برگع ازمایشش گرفت زیرش کپشن زد:همه چی ازینجا شروع شد....

ینی فقط همینا

ولی انقد به دلم نشست که نگو.به همه خبر بارداریشو اینطوری تو اینستا داد😍

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃
ولی این حرکت جوراب بچه رو نمیتونم عملی کنم.چون سه ماه بعد عقدمون ولنتاین بود گف چی میخای گفتم جوراب ...

اوخی😍

ان شاءالله ب حق رازق بودن خدا،انقدددددر از مال دنیا بی نیاز بشی ک چندتا بچه بیاری خدا ان شاءالله اون ...

ممنون عزیزم انشالله حاجت روا بشی

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
این زیادی سورپرایزی میشه 🤣 آخه چرا؟ 

چون نمیخوام ی نفر را مثل خودمون بدبخت کنم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2738
فقط میتونم بگم خدا به حق شش ماهه امام حسین اینقده بهتون بده که خودتونو از حس قشنگ مادر شدن محروم نکن ...

ممنون عزیزم لطف داری انشالله حاجت روا بشی

منم تو اقدامم

بچه اولمو فروردین ماه تو۶ماهگی ازدست دادم

دعا کنید بحق ۶ماهه ی امام حسین خدا به هرکس که طالب هست فرزند سالم و صالح عطاکنه

فردا میخوام برم آزمایشگاه تست بدم

دوره هام بسیار نامنظمه حالا عقب افتاده نسبت به ماه قبل بی بی زدم منفی بود هنوزم خبری از پری نیس ...

منم تو اقدامم بچه اولمو فروردین ماه تو۶ماهگی ازدست دادم دعا کنید بحق ۶ماهه ی امام حسین خدا به هرکس ...

ان شاءالله ک با خبرای خوب بیای ب حق حضرت ابولفضل🤲🏻

جواب تستم منفی بود ان شاالله هر زمان خدا بخواد دامنمون سبز شه

حتما صلاح نبوده عزیزم منم دل درد و کمر درد پری دارم انگار واس منم قسمت نیس