2737
2734

خیلی دوس دارم بدونم چجوری سوپرایز کردین کاش بشه منم این ماه سوپرایزش کنم😔

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

نگفتم ولی بال در میاره 

قصد دارم فیلم بگیرم پذیرایی رو پر بادکنک کنم بعد یه بنر بزنم بابا شدنت مبارک کیک بگیرم بعد یهو برق رو روشن کن با این صحنه مواجه بشه😍😍😍😍فیلم هم بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگفتم ولی بال در میاره  قصد دارم فیلم بگیرم پذیرایی رو پر بادکنک کنم بعد یه بنر بزنم بابا شدنت ...

ای جونم خیلییییی خوبه 😍

من پستونک گذاشتم توی جعبه دادم بهش اول شوکه شد نفهمید چیه بعد خووشحال شد😊

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

برای اولی که خودش باهات بود همزمان با هم فهمیدیم

برای دومی هم بی بی چک زدم تو خونه بود و منتظر ببینه چی شد

ولی بعدش من با کلی هیجان رفتم دکتر همسرم نتونست بیاد اصلا باورم نشد صدای قلبش پیجید تو مطب دکتر فوری به همسرم زنگ زدم صداشو شنید با گوشی😍😍خیلی هیجانی شده بود

انشالله قسمت همه بشه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
من پستونک گذاشتم توی جعبه دادم بهش اول شوکه شد نفهمید چیه بعد خووشحال شد😊

اوخخخخخی چ باحال😍

2738

من رفتم جواب آزمایشمو گرفتم مثبت بود یه جفت کفش کوچولو و جورابم خریدم اومدم خونه گذاشتم روتخت.وقتی از سرکار اومد رفت تو اتاق و برگه آزمایشمو دید بعد رفتم پیشش فک کرد دروغ میگم😂بعدش گفتم واقعیه بغلم کرد بوسم کرد🙈🙉🙊

همه کسم دخترم❤

یه جا تو شهرمون هست که ما خاطره های زیادی داریم از اونجا 

بردمش اونجا و بیبی چک و جواب آزمایشم که تو جعبه گذاشته بودم رو دادم بهش

همسرم هیجان زده شده بود و گریه میکرد از خوشحالی و برگه ازمایش رو میبوسید.نزدیک بود بیبی چک رو هم ببوسه که من جلوی فاجعه رو گرفتم😂😂

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

من هنو نشدم اما قصد دارم برگه جواب ازمایشو بزارم لای وسایلاش یا هم که هیچی نگم یهو یه کشو لباسمونو پر لباس بچه کنم.برا خانواده ها هم میخام نگم بعد دعوتشون کنم شام خونمون صدا قلب بچمو از تو تلوزیون پخش کنم یهویی

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃

بهش گفتم اگه ی روزی بچه دار بشیم ولت میکنم میرم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

بعد از نماز صبح بی بیچک گذاشتم مثبت شد. 

باورم نمیشد. 

از شوهرم پرسیدم تو بی بی چک چند تا خط میبینی گفت سه تا😂😂😂

من🤔

بی بی چک😟

شوهرم😅

از شدت ذوقمون بعد از نماز صبح نتونستیم بخوابیم. 

اصلا هم نمیتونستیم باهم حرف بزنیم. 

فقط پشتمونو کرده بودیم به هم و میخندیدیم🤣🤣🤣

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
برای اولی که خودش باهات بود همزمان با هم فهمیدیم برای دومی هم بی بی چک زدم تو خونه بود و منتظر ببین ...

وای خدایا چقد خوبه چ ذوقی میکنم حتی از شنیدن خاطراتتون😍

2706