2733
2739
عنوان

دوستان سارينام بياييذ يه تصميمي گرفتم نظرتون چيه

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هم اسم منی ک😍

سارینای قشنگم تو نه نیاز به روانشناس داری نه روانپزشک تو باید روی خودت کار کنی

وختی از درون خودت جذابیت و نقاط قوتت رو نپذیری هزاران دکتر هم بیان هیچ کمکی نمیکنن

خودتو سعی کن باور داشته باشی

خودتو دوس داشته باشی

تا تو خودت خودتو دوس نداشته باشی و به خودباوری نرسی بقیه هم همین طرز تفکر رو نسبت بهت دارن

پرورده کوردم❤
2738

باید خودت بخوای تا تغییر کنی اون معجزه نمیکنه

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

منم یکم از این مشکلات رو داشتم تلاش کن خودت خودتو بهتر کنی روانشناس خیلی خوب و موثره ولی بعضیاشون برا پول بیشتر بگیرن الکی کشش میدن باید ادم خبره و با تجربه ای پیدا کنی

I'm sick of mother fuckers try to tell me how to live...t.  وظیفه ی من و اسلحه ام اینه که مغز هنر بی مغز رو هدشات کنم  ♀️=♂️.اگه دوست داشتی پیج اینستامو فالو کن ❤️my_.ielts_journey💙

خداروشکر ک انقدر تغییر کردی سارینا جان خوشحالم برات 

حتما برو الهی بهترین ها برات رقم بخوره خوشگل خانوم😘😘

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

برو حتما عزیزم

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2706