2737
2734
عنوان

دوستان سارينام بياييذ يه تصميمي گرفتم نظرتون چيه

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 49 پست
نپیچون عکستو بزار😁😁

یورولمیاسان بالام

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما باید بری روانشناس

آفنر

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2731
وات؟

یعنی آفرین بالام

2738
نه فقط روانشناس برو روانپزشک میخواد داروی اعتماد به نفس بده بهت   ؟ روانپزشک نرو

هر دوتاشع 

به نظرت اعتماد به نفسم خوب ميشه😔

كاربران ني ني سايت مثل خانواده من بجز اونا كسيو ندارم♥️💎
هر دوتاشع  به نظرت اعتماد به نفسم خوب ميشه😔

چرا نشه؟ بنظرم توی خانوادت باهات درست رفتار نشده و اونا اعتماد بنفستو گرفتن. وگرنه از زیبایی چیزی کم نداری چندبار عکستو دیدم

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
هر دوتاشع  به نظرت اعتماد به نفسم خوب ميشه😔

عشقم عزیزم فداتشم 

بقران روانپزشک کاری نمیکنه 

من قبلنا هم روانپزشک رفتم هم روانشناس روانشناس خیلییییبی بهتره

برو پیش یه روانشناس خوب اره معلومه که خوب میشه به شرطی که روانشناست خوب باشه💞😘😍خوشگلی بخدا مردم عین کوالان اعتماد به سقف که سهله اعتماد به کهکشان دارن  

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706