2737
2734
عنوان

چرا همش ما ضرر میکنیم کل زندگیمون برباد رفت😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3367 بازدید | 105 پست
دقت به حرفام نکردی، سرچی نیست خواستی کسانی را بهت نشون میدم که...... 

اعتبار اونا رو از کجا تشخیص میدین؟ بالاخره یه معیاری باید باشه

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
باشه

منظور من افرادی بود که بر اساس اصول تکنیکال سهم رو تحلیل میکنن وگرنه اگه آدم کسی رو داشته باشه که میتونه روند بازار رو بگه دیگه نیازی به تحلیل نیست و با خیال راحت ترید میکنه

منظور من افرادی بود که بر اساس اصول تکنیکال سهم رو تحلیل میکنن وگرنه اگه آدم کسی رو داشته باشه که می ...

استادی که به قول شما نتونسته بود این ریزش را پیش بینی کنه، یه بچه است که یا خودش توهم استاد بودن داشته یا شما ببخشید فکر میکردین استاده 

شما سرچ می خوای برو سرچ کن که هشدار ریزش بورس را داده بودند

منظور من افرادی بود که بر اساس اصول تکنیکال سهم رو تحلیل میکنن وگرنه اگه آدم کسی رو داشته باشه که می ...

فکر نکن هر کسی یه پیج یا کانال یا سایت یا هر چیز دیگه ای داره و با سرچ اسمش میاد بالا، اُستاده 

فکر نکن اینا چیزی حالیشونه از این آدما ریخته تو گوگل هم میان بالا

2738
نمیدونم عزیزم ولی این در کل یه اصل اقتصادیه چیزی رو که به قول شما میدونیم امروز بفروشیم نمیتونیم فرد ...

شاید اینطور باشه اما من میگم طلا و زمین و خونه ی سرمایه گذاریه به جاس اما ماشین نا ب جاست من طلارو دادم زمین گرفتم طلا اومد پایین اما زمین ن مامانم داد خونه گرفت الان اون خونه تقریبا نه برابر طلاهاشه سرمایه گذاری باید عاقلانه باشه هرچیزی سرمایه گذاری درست نیست ماشین ی سرمایه گذاریه پر ریسکه مثلا من روی پنجاه میلیونم وقتی میتونم ریسک کنم ک بدونم پنجاه میلیون دیگه دارم ک اگه این پرید اون جاشو بگیره هر چیزی ی راهی داره 

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

جای من باشی چی ۲۰۰میلیون وام گرفتیم خونه و ماشینو منو فروختیم 

از همه چی زدم

الان۹ماه۸ خودمو شوهرم ۱ تیکه لباس نخریدم فقط چون همه چیو دادیم تا ی خونه نوساز خریدیم

تازه فهمیدیم سند اصلی ساختمون رهن بانکه ۵میلیارد وام گرفته و اگه تصفیه نکنه بانک خونه رو مصادره میکنه

بخدا نه خواب دارم نه خوراک😭

استادی که به قول شما نتونسته بود این ریزش را پیش بینی کنه، یه بچه است که یا خودش توهم استاد بودن داش ...

هشدار در مورد ریزش آخر شهریور بوده نه آخر مرداد

2706