2726

اون به چند. ماه پیش که کل طلاهام و ماشین نامزدم و فقط پنجاه میلیون شد اگه الان بود 1'0میلیون بود گذاشتیم داخل بورس 70درصد رفتیم تو ضرر حالا هم با پول خونمون یه ماشین خریدیم 150میلیون که بفروشیم یه دوسه تومن روش گیرمون بیاد برا خرید خونه الان ماشینه 130میلیونم نمیخرن بخدا حالاپم بده نامزد بیچارم با 24سال سن زجر کشیده تا اینا بدست اورد خدا لعنتشون کنه با فریب کل سرمایه و دست رنجمون بر باد دادن افسرده شدم دیگه خیلی سختمه این ماشینه 4روزه خریدم الان دیگه نمیتونیم بفروشیم وای خدا چیکار کنیم😭😭😫

خدا لعنتشون کنه .منم تو بورس خیلی باختم

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تازه 4 روز خریدین... صبر کنین یه مدت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خوب تجربه شد براتون تو کاری که تخصصش را ندارین وارد نشین البته ببخشید که اینجوری گفتم

اونایی که تجربه داشتن هم کلی ضررن .خدا لعنت کنه باعثو بانیشو 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
خوب تجربه شد براتون تو کاری که تخصصش را ندارین وارد نشین البته ببخشید که اینجوری گفتم

پولمون دادیم دسته یه ادم که 15ساله تو بورسه قرار شد فقط 15درصد سودش برداره دیگه تو ضررش شریک نیس😭

به نظرتون چیکار کنم دارم دق میکنم😢😔

هنوز جوونین بازم به دست میارین زیاد غصه نخور 

عزیزم شما قبل وارد شدن ب بورس باید ریسک پذیر باشی 

ن تنها بورس هر کاری 

بعد اطلاعات راجع بهش داشته باشی 

و اینکه هیچ اجباری وجود نداشت ک شما بری وارد شی 

شما ب دل خودت رفتی 

بورسم ریسکه دیگه

همیشه بالا پایینی داره

فقط تجربه شد همه سرمایتو ی جا  تو بورس یا توی یه کار سرمایه گذاری نکنی

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2706