2737
2734
عنوان

شرمندم ازتوووون ولی سوالم درباره یبوسته

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 55 پست
من روغن زیتون استفاده میکنم اما اگه یبوست بد گرفتی الان که رفع نمیشه یا کلا زیاد این اتفاق برات میفت ...

مرسی عزیزم اره شدیده پس میگیرم زیتون

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از اونام که تا یه دمنوش گرم بخورم سریع روده هام تمیز میشه🙄بااین حال وقتی شدیدشو بگیرم فقط زیتون ...

مایعات زیاااد میخورم دمنوشم همینطور فایده نداره چای ثنا رو میگن دوس ندارم اونووو

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

.شما باید اب زیاد بخورید.مایعات بخور‌سوپ پر از سبزی.روغن زیتون روی برنجت بریز و توی سالاد.شربت لاکسی ژل عالیه.و کپسول روهمورین رو از عطاری بگیرین صب ب صب یکی بخورین تااخر شب راحت مدفوع میکنید.

.انشالله خوب بشین.اب ولرم اول صبح با چند قطره اب لیمو عالیه.خاکشیر با اب ولرم هم عالیه.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2731
.شما باید اب زیاد بخورید.مایعات بخور‌سوپ پر از سبزی.روغن زیتون روی برنجت بریز و توی سالاد.شربت لاکسی ...

مرسی عزیزم از راهنماییت

من شقاقم دارم داشتم میمردم😭😭😭😭😭وای یادم اومد

منم دارم نمیتونم بشینم😂

برگه هلو و آلو بذار آب گرم موز خوب نیس تحرک پروانه بزن یواش بشین پاشو

مرسی گلم از راهنماییت

2738
واسه من خیلیییی شدیده

منم  بعد از زایمان شدید  بود ولی خوب شدم   ببین چه غذایی مصرف میکنی شکمت سفت میشه   همیشه دنبال این هستیم چی بخوریم خوب بشیم   دکترم می گفت نه ماه طول می کشه تا یوبس خوب بشه    میوه زیاد مصرف کن   گوش بده   به حرفم    نارنگی  بخور روزی چند تا   شکمت از این رو به اون رو میشه 

واااای خیلی بده. من گریه میکردم از حال بد

دقیقا ی پدت که خارش داشتم میمردمممممم فکر کن نمیتونستم بیرون برم میمردم یعنییییی کرم گرفتم خوب بود ولی تا یبوست حل نشه این ددست نمیشه

منم  بعد از زایمان شدید  بود ولی خوب شدم   ببین چه غذایی مصرف میکنی ...

چششششم گوش میدم ، من آب جوش میخورم خرابم میکنه ۳روز بود خونه مادر شوهرم بودم اونا ابو میجوشنن ب این روز افتادم

ول کن چیزای عجیبو. من سی چهل تا زیتون خوردم

زیتونو همه میگن منم میخورم پس

دقیقا ی پدت که خارش داشتم میمردمممممم فکر کن نمیتونستم بیرون برم میمردم یعنییییی کرم گرفتم خوب بود و ...

آره باید یبوستتو درمان کنی وگرنه خیلی سختت میشه. من انقد پشت گوش انداختم که شقاقم شدید شد و زائده آورد. الان خدا رو شکر خیلی وقته یبوست ندارم اما خب جاش مونده😂😂هر روز خاکشیر با آب گرم بخور. البته برا من رو یبوستم تاثیر نداره فقط کمک میکنه که دچار نشم. اگه بشم دیگه نه

2706