2737
2739

کسی هست؟ 😑😑😑😑😑 چه کنم من؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
زيتون بخور زیاد. زود رفع میشه

میگن روغن زیتون ب غذا هم بزنی خوبه؟ شما میدونی

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
میگن روغن زیتون ب غذا هم بزنی خوبه؟ شما میدونی

من روغن زیتون استفاده میکنم اما اگه یبوست بد گرفتی الان که رفع نمیشه یا کلا زیاد این اتفاق برات میفته با هر وعده ت چند تا زیتون بخور. الانم زیتون زیاد بخوری یه روزه رفع میشه کاملا. من که اینطوری ام

2738
عزیزم دو سه تا لیوان آب گرم بخور

من آب رو میجوشونم مبخورم دیگه غلططططط کنم خیلی بده خیلییی 

بهترین کار اینه که غذا هایی که یوبس میاره اصلا نخوری و نزاری شکمت سفت بشه  بعد سبزی و میوه زیاد مصرف کن   الانم که فصله نارنگی هستش خیلی خوبه روزی چند تا بخور  شکمت شل میشه 

سالاد شیرازی و چای شیرین عجیب و سریع تاثیر میذاره امتحان کن

مرسی عزیزم امتحان میکنم

بهترین کار اینه که غذا هایی که یوبس میاره اصلا نخوری و نزاری شکمت سفت بشه  بعد سبزی و میو ...

واسه من خیلیییی شدیده

من از اونام که تا یه دمنوش گرم بخورم سریع روده هام تمیز میشه🙄بااین حال وقتی شدیدشو بگیرم فقط زیتون خوبم میکنه. البته من زیتون محلی خوردم اما همون شیشه ایام حتما موثره

2706