2737
2739
عنوان

میخوام درخواست طلاق بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 101 پست
شوهرت درآمدش خوبه؟؟اگه آره هی به پسرت بگو ازش پول بیشتر بخواد به هر بهانه ای مثلا مدرسه غیر انتفاعی ...

زياد نمياد سمتش 

شايد ماهى يبار 

در حد ي ساعت 

خوشم نمياد اون وقت حرف در مياره

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
چرا مهريه نميخاى؟ بعدش اذيت نميشى؟ مثلا من با پول مهريم برا خودم ماشين خريدم. سعى كن بگيرى اگه مي ...

وکیل میگه چون درخواست از طرف اونه تو هم راضی هستی مهریه هم نداری جلسه مشاوره نمیزارن یعنی وکیلم علکی میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شایددوستت داره

نه بابا فقط دنبال فرصته مناسبه یا اینکه از محبت هایی که خانواده ام بهش کردن روش نشده رودر رو کنه 

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
وکیل میگه چون درخواست از طرف اونه تو هم راضی هستی مهریه هم نداری جلسه مشاوره نمیزارن یعنی وکیلم علکی ...

گول نخوریا 

اتفاقا چون درخواست از طرف اونه میتونی مهریه بگیری 

شما بگو من طلاق نمیخوام ، اگر طلاق میخواد بده مهریه م رو بده 

وکیلت خیلی مشکوکه

2738
چرا مهريه نميخاى؟ بعدش اذيت نميشى؟ مثلا من با پول مهريم برا خودم ماشين خريدم. سعى كن بگيرى اگه مي ...

عزیزم اینجا نمیتونم دلیلش رو بگم

تو تاپیک های قبلی هست

برای من ۱۵ دیماه نوبت دادن

همونجا باید مشاور رو قانع کنم؟ 

اولین نوبت هست بعدش ظاهرا ارجاع میدن به دفاتر مشاوره 

من تازه از امروز شروع کردم اطلاعات ندارم

عزیزم اینجا نمیتونم دلیلش رو بگم تو تاپیک های قبلی هست برای من ۱۵ دیماه نوبت دادن همونجا باید مشا ...

برا من اينجورى بود ك فرستادنمًو مشاوره

اين مشاور زير نظر خود دادگاه بود ولى خب ب بقيه افرادم مشاوره ميده(يعنى مطب داره توى شهر)

ازت ميپرسه دليلتو و تو بايد بگى 

ي جلسه تنها ميرين(يكى شما يكى همسر)

يكى هم جفتى ميريد

اگر هر دو موافق باشيد و مشاور هم ببينه كارى نميتونه بكنه قانونا پايان جلسه سوم بايد نامه عدم سازش  رو بفرسته بهزيستى(جز روال دادگاهه)

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
نصف اموالش چی؟  توی عقدنامه هست

تاپیک هام نخوندی ؟؟بیشرف پدر سگ مادر مرده گولم زد یه کاغذ داد اصلا نفهمیدم چیه فقط فکر میکردم مهریه است گیج بودم فشار عصبی روم بود خدا ازش نگذره با همون حال منو برد دفتر خونه

برا من اينجورى بود ك فرستادنمًو مشاوره اين مشاور زير نظر خود دادگاه بود ولى خب ب بقيه افرادم مشاوره ...

جلسه اول رو که باید هر دو بریم‌ درسته؟

بعدش یعنی ۳ جلسه دیگه میزارن؟

چند ماه یعنی طول میکشه؟

وای خدا

جلسه اول رو که باید هر دو بریم‌ درسته؟ بعدش یعنی ۳ جلسه دیگه میزارن؟ چند ماه یعنی طول میکشه؟ وای ...

عزيزم فقط سعى كن ارامشت رو حفظ كنى 

دقيقا ميتونم حس و حال الانت رو درك كنم 

منم پارسال اين روزا همينقدر ذهنم اشفته بود و فقط دلم ميخاست تموم بشه

هر روز گريه هر روز اعصاب خوردى ولى بلاخره تموم شد.

طولانى شدن فاصله بين هر جلسه بستگى ب شلوغ بودن سر اون مشاور داره

برا ما جلساتو توى ي هفته گذاشت ولى چون همسر سابقم شغلش شهر ديگه بود دو هفته طول كشيد ك اين س جلسه رو بريم 

بعدم خب گفتن دليل منطقى نيس چون من وا نميدادم ك موضوع خيانتو بگم و منو متهم كردن ب لجبازى و اينكه شايد كسى بهم وعده ازدواج داده و من مصرم برا طلاق هى منو تنهايي ميگفتن بايد برى مشاور

ديگه زدم ب سيم اخر و همه چيو ب مشاور گفتم اونم نامه رو بهم داد

اگر همون اول گفته بوذم فك كنم تو همون جلسه دوم يا سوم تموم ميشد

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2706