2737
2734
عنوان

میخوام درخواست طلاق بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 101 پست
من طلاق توافقى داشتم علتش هم خيانت بود ولى خب ب مشاور گفتم فقط نميخام ادامه بدم زندگى رو چون از اي ...

مهریه هیچی نگرفتید؟؟

منم توافقی جدا شدم

اما مبلغی دادم و مقداری سکه دادم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم فقط سعى كن ارامشت رو حفظ كنى  دقيقا ميتونم حس و حال الانت رو درك كنم  منم پارسال ا ...

ممنون گلم

واقعا  ولی من پرسیدم گفتن اولین جلسه رو که بری باید بعدش شاید تا ۴۵ روز دیگه بهت وقت مشاوره بدن

ممنون گلم واقعا  ولی من پرسیدم گفتن اولین جلسه رو که بری باید بعدش شاید تا ۴۵ روز دیگه بهت وقت ...

واى پس راه سختى در پيش دارى 

خدا بهت صبر بده

فقط و فقط اميدوار باش ك اين روزا ميگذرن 

هرچند سخته ولى شدنيه 

منو ببين؟پارسال ميگفتم يعنى ي سال ديگه مياد و اين روزا تموم ميشه؟

و شد♥️

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2731
برای شما که ظاهرا ۳ ماهه تموم شده  تهران هستی؟

نه عزيز دلم 

انفاقا داشتم فك ميكردم 

چون شهرستان كوچيكى بودم ايقد زود تموم شد

اره ب طاهر س ماه ولى شايد برام س سال شد

هر روز صب و ظهر و شب ي عده ميومدن خونم براى منصرف كردنم

هى نصيحت هى قسم و قران

هى تلفن از هرجا ك كوتاه بيا 

هى توضيح دادن ب مشاور ك بابا نميخام 

اينقد فشار روانى سرم ريخته بود ك حد نداشت 

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2738
دلایلشو گفتم  در خواست اگه از جانب مرد باشه میشه مهریه گرفت؟ اخه این چه قانونیه زن با ۳ تا بچ ...

اره عزیزم 

خواهرشوهر من شوهرش اشتباها رفته بود درخواست طلاق داده بود خواهرشوهرمم رفته بود گفته بود از خونه انداختتم بیرون دیگه شوهرش هر چقدر تلاش کردو وکیل گرفت نتونست کاری کنه و مجبور شد همه مهریشو بده 

البته همه که نه اما تقریبا یکمیلیاردو ۵۰۰

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

ولی من میگم این کارو نکن شوهر آدم بدترین هم باشه بازم شوهره  طلاق خیلی دردسرای دگ داره خرج زندگی خونه بزرگ کردن تنها بچه ولی

به نظرم اولین راه اینه که دلایل قانع کننده ای بابت جدایی داشته باشی چون من هم تقريبا شرایطم مشابه شما بود به خاطر اینکه یه طرفه میخواستم بابت طلاق اقدام کنم ولی در هر صورت شرایط هرکسی متفاوته تا اون جایی که من میدونم باید یکی از دلایل طلاق وجود داشته باشه به نظرم بهتره با یه وکیل مشورت کنی و مشاوره بگیری 

محمد دمرچلی وکیل دادفر