2737
2739
عنوان

بردار شوهر اومد با من و شوهرم دعوا کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 63 پست
یه پدر فهمیده بین بچه هاش فرقی نمیزاره الان با کاری ک کرده باعث شده دوتا برادر باهم سر مال دنیا بجنگ ...

اخه زنش هم هیچی نیاورد از خونه پدر هر دو طرف طردشون کردن ماجرا اینکه پسر عمه این فریبا خانوم با ماشین برادر زاده پدر شوهرم رو زیر گرفته اونم مرده ب خاطر دختر فامیل اونا ک هر د خواستگارش بودن ی کم پیچیده است الان خیلی با هم دشمن ان اون هم تا حالا حتی نوه اون پسر ش رو با محبت بغل نکرده برا پسر من طلا کادو داد برا دختر اون دویست تومن از زنش فرستاد تقصیر من نیست مشکل دارن برن حل کنن اون موقع ک عاشق شده بود فکر این ها رو نکرد باباش بهش گفت بیا دختر فلانی رو بگیر همه چی با من گفت یا مرگ یا فریبا الان هم همون رو بگه

شیطان را خواهم کشت... 
اون پدر اتمام حجت کرده و پسرش پذیرفته، و در حال حاضر اون پدر زنده اس، هیچکی نمیتونه برای یه ادم زنده ...

ببخشید شما در جزییات زندگیشون بودین ک انقد با اطمینان حرف میزنید؟؟؟

من کاری به عروسای خانواده ندارم اصلا هردو خوب یا هردو بد این بزرگتر یه خانواده اس ک نباید بین بچه هاش اختلافی بندازه اون پسرش با فریبا خانم احساس خوشبختی میکنه این پسرش با استاتر عزیز مهم اینه پسراش از زنایی ک گرفتن راضی هستن به نظرم هر دعوایی ک بین این دو برادر اتفاق بیوفته مقصر اصلی پدرشونه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون پدر اتمام حجت کرده و پسرش پذیرفته، و در حال حاضر اون پدر زنده اس، هیچکی نمیتونه برای یه ادم زنده ...

اره جتی ب پسر گفت من بمیرم راضی نیستم زنت از حلوای من بخوره

شیطان را خواهم کشت... 
2728
اخه زنش هم هیچی نیاورد از خونه پدر هر دو طرف طردشون کردن ماجرا اینکه پسر عمه این فریبا خانوم با ماشی ...

والا ما ک در جزییات زندگیتون نیستیم منم اصلا نمیگم شما تقصیری داری حرف من اینه الان بین دوتا برادر اختلاف افتاده فقط پدرشوهرت میتونه این آتیش خاموش کنه..

مهریه رو پدر شوهر از مال بچه های دیگش میده؟. مگه ماها انقد سکه به اسممونه پدر شوهرمون بهمون داد.

نه طرف ما رسمه پدر داماد برا کادو و تضمین زندگی عروس و داماد ملک می زاره رو مهریه 

شیطان را خواهم کشت... 
والا ما ک در جزییات زندگیتون نیستیم منم اصلا نمیگم شما تقصیری داری حرف من اینه الان بین دوتا برادر ا ...

اون میگه من چهار سال پیش دادم نه الان دختراش راضی ان چون خودشون هم خونه مهرشون کردن   

شیطان را خواهم کشت... 
2740

چه پدرشوهر بی عقلی داری بین بچه هاش تبعیض قائل شده و بینشونو بهم زده. این درست نیست. ولی سهم الارث همسرتو زده به نامت بعنوان مهریه ات خوب کاری کرده ولی بیچاره جاریت،😤😒😔

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم

اسی جون مهریه ات نوش جونت. برادر شوهرت هم حرفی داره بره پیش باباش حق نداره بیاد با شما بحث کنه مردیکه حسود 

شاید هم زنش پرش کرده خدا میدونه 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر آرامتر از آهو بی باکتر ازشیرم                                                          هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر 
چه پدرشوهر بی عقلی داری بین بچه هاش تبعیض قائل شده و بینشونو بهم زده. این درست نیست. ولی سهم الارث ه ...

نصفش هم مال اونا بود ک ب خاطر ازدواج سرخود پسرش نداد الان رفته پیش مادرش گلگی ک چرا گذاشتی حق من رو بخورن

شیطان را خواهم کشت... 
اسی جون مهریه ات نوش جونت. برادر شوهرت هم حرفی داره بره پیش باباش حق نداره بیاد با شما بحث کنه مردیک ...

من هم از سر خوشی ندادن بهم بخاطر بچه ها گرفتم با حق طلاق ک دوباره خیانت کرد جدا شدم دستم خالی نباشه اصلا ارزش نداره با این اوضاع و احوال 

شیطان را خواهم کشت... 
نصفش هم مال اونا بود ک ب خاطر ازدواج سرخود پسرش نداد الان رفته پیش مادرش گلگی ک چرا گذاشتی حق من رو ...

خب در هرحال مقصر پدرشوهرته عزیزم بلاخره بچه از والدین خصوصا پدر انتظار داره. صحبت کنین باهاش تا اختلاف بالاتر نگرفته

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
ن با پول بخاطر بچه ها قضاوت نکن 

شما نوشتی سر عقد

کی سر عقدش بچه داره؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706