2737
2734
عنوان

بردار شوهر اومد با من و شوهرم دعوا کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 63 پست
نه مهریه ام هست تو عقد نامه نوشته شده نصف فلان زمین نصف آپارتمان ۵۰۰ سکه ۱۰۰ گرم طلا هر چی نوشته شده ...

زمین مگه واسه شوهرت بوده؟؟؟زمین واسه پدرشوهرت بوده حالا یه اشتباهی کرده حق و ناحق کرده الان باید جبران کنه نصف دیگه زمین به نام اون یکی پسرش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از کی تا حالا مهریه ای ک به گردن پسر پدر میده؟؟؟این زمینی ک به اسم شما شده در اصل حق همسرت بوده ک به ...

اون پدر زنده هست حق داره برا اموالش تصمیم بگیره مطمعن با ش اگه پسر دومش با زن مورد تایید پدرشون ازدواج میکرد اون نصف زمین بنام عروس دوم بود، هیچکس نمیتونه برای اموال ادم زنده تصمیم بگیره، اون پسره و زنش خودشون قبول کردن باهم ازدواج کنن بدون حق زمین

مامانِ لیانا
این تبعیضه و برادرشوهرت حق داره ناراحت باشه

خب خودش سر عقد چرا وقتی گفت نوشتن این بازی ها نبود فکر می کردم می بخشم تازه خودش اصرار کرد بریم؟ رسمی بزنم ب نامت الان هم نمی گه بابام فرق گذاشته میگه تو یعنی من اغفال ش کردی

شیطان را خواهم کشت... 
2738

هر چی فریبادشمنشون باشه زن پسرشون که هست

پسرشون که دشمنشون نیست بزنه به نام پسرش 

ارثه پدره باید برسه به پسر

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
اون پدر زنده هست حق داره برا اموالش تصمیم بگیره مطمعن با ش اگه پسر دومش با زن مورد تایید پدرشون ازدو ...

اره سر ازدواجش پی گفت من از بابام ی چوب کبریت نمی خوام حتی نذاشت طلا بندازه رو مهریه زنش الان ک زمین مالی شده اومده جلو

شیطان را خواهم کشت... 
اون پدر زنده هست حق داره برا اموالش تصمیم بگیره مطمعن با ش اگه پسر دومش با زن مورد تایید پدرشون ازدو ...

یه پدر فهمیده بین بچه هاش فرقی نمیزاره الان با کاری ک کرده باعث شده دوتا برادر باهم سر مال دنیا بجنگن خدایی نکرده اگه دعوایی بشه و شری اتفاق بیوفته غیر از پدرشون کی مقصره؟؟؟برادرشوهرش حتما با کسی ک ازدواج کرده احساس خوشبختی میکرده و کنارش ارامش داشته پدرش به عنوان بزرگتر فقط میتونه راهنمایی کنه نه اینکه تنبیه کنه اونم اینجوری ک بین بچه هاش اختلاف بندازه

هر چی فریبادشمنشون باشه زن پسرشون که هست پسرشون که دشمنشون نیست بزنه به نام پسرش  ارثه پدره ب ...

خوب حالا برو محضر مهریه رو عوض کنن من حرفی ندارم اصلا ب من ربطی نداره باید خل بودم می گفتم من مهریه امو بعد خیانت برای تضمین آینده بچه هام نمی خوام

شیطان را خواهم کشت... 
یه پدر فهمیده بین بچه هاش فرقی نمیزاره الان با کاری ک کرده باعث شده دوتا برادر باهم سر مال دنیا بجنگ ...

اون پدر اتمام حجت کرده و پسرش پذیرفته، و در حال حاضر اون پدر زنده اس، هیچکی نمیتونه برای یه ادم زنده تعیین تکلیف کنه

مامانِ لیانا

این ک خوبه برادرشوهرای من ارثشونو قبلا گرفته بودن حالا همونجا فروخته بودن ولی من عروس اخر ارث شوهرم هوایی خونه مادرشوهرم بود ک با قسط و قرض ساختیم پول ایزوگام نداشتیم .پنجرمون شیشه نداشت انقد سختی کشیدم باردارم بودم برادرشوهرام انقد اومدن گفتن چرا شما خونه دارین جاریم گریه میکرد ما خونه نداریم .برادرشوهر بزرگم تهدید میکرد وقتی مادرم بمیره میام بیرونتون میکنم ماهم هممون فروختیم رفتیم یه خونه دیگه گرفتیم.که برادرشوهرم با بنگاهی سرمون کلاه گزاشتن نصفشو خوردن ماهم شدیم مستاجر بنظرتون تاوانشو میده و ماهم همینجوری مستاجر میمونیم ؟دعا کنین خونه دار بشیم سخته با دوتا بچه 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706